• yıllardır kızımı kendi dinlediğim müzikle tanıştırayım, poptan uzak tutayım derdindeydim. rock klasikleri gibi zibilyon şarkının olduğu listeleri açıp bazen baştan dinletmeyi deniyordum. bazen her şarkıda 3-5 saniye durup ilgisini çekeni dinliyorduk. çok başarılı olamadım bu konuda sanırım. we'll rock you dışında "aaa ben bunu biliyorum" dediği yok.
    nalet gelsin okul servisine, sürekli pop müzik çalınıyor ve çocuk şarkıları ezbere biliyor.

bebemi çekirdekten yetiştireyim derdindekiler için kurulmuş bir grup bu. metallica, the beatles, bob marley, pink floyd, madonna.. her telden ne ararsan enstrümental çocuk şarkısı tadında. kızım tatilde olduğu için henüz dinletemedim ama youtube kanalını bulduğum için pek mutluyum.

@386 dx ukdesiymiş..
  • az önce tesadüfen keşfettiğim, bebekler için popüler müziklerin enstrümantal versiyonunu yapan grup. hala çocuk yapmayı düşünen varsa atsın kenara, lazım olur.
  • hem günümüz hem de nostaljik şarkıları çeşitli enstrümanlar eşliğinde, sözsüz olarak coverlayan grup.
    bebekler için yumuşak, hafif, tatlı tonlarda yapmışlar. dinlemesi keyifli, dinlendiriyor.
    sevdiğiniz rock parçalarına bebeğiniz alışsın istiyorsunuz ama sert tınıların onu rahatsız edeceğini düşünüyorsanız tam sizlik.
    spotifyda mevcut.
hesabın var mı? giriş yap