şükela:  tümü | bugün soru sor
 • oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli ses veren bir kulaklık. çinli çakma kulaklıklar içinde - ki kendisi de bir sennheiser ie800 çakmasıdır- en yüksek fiyat-performans oranı sunan kulaklıklardan biridir.

  bir başka örneği için (bkz: kz zs6)

  edit: bir adet edinip deneme şansım oldu. oha, oha dedirten bir sese sahip bu kulaklık. ses sahnesi saçma derecede geniş, sesi inanılmaz net. sadece basları bir sennheiser'a göre birazcık daha kuvvetli, o kadar. ama 12 dolar lan, 12 dolar. dehşet bir ses kalitesi var bunun.

  bir süre sonrası edit: kullandıkça açılan bir sesi var, burn-in gibi. v-şeklindeki ses sahnesinin genişliği beni hala şaşırtıyor. daha önceki kulaklıklarımda (telefonların yanında verilen kulaklıklar dışında birkaç adet giriş seviyesi sennheiser - hatırladıklarım cx200 ve mm30g) duymadığım birçok detayı fark etmemi sağlamış, yıllar sonra kulaklığımı takıp sokak sokak gezmeye çıkmamı sağlamış olan kulaklıktır kendisi. eğer bütçeniz çok yüksek değilse, kesinlikle tavsiye ediyorum. çoğu kullanıcı, swing ie800'ün 100 dolar seviyesindeki iem'ler ile kapışabileceğini söylüyor.

  ayrıca, 'lan çakması böyleyse orjinali kim bilir nasıldır' diye düşündürterek, bana bir adet sennheiser ie 800 aldırmış kulaklıktır kendisi.
 • rock zircon'a göre malzeme kalitesi daha yüksek, ses kalitesi olarak zicron kadar bası güçlü değil ama çok gerisinde de sayılmaz, ancak ses netliği açısından ie800 daha iyi. daha berrak daha kaliteli tiz, çok mid beklentisine ie800 daha iyi cevap verir.
 • rock zircon yanına bir adet almak istediğim kulaklık özellikle bas ağılrıklı rock zircon'dan daha iyi ses kalitesi olduğunu tahmin ediyorum aldığım zaman editlerim.

  edit: aliexpress'den sipariş verdim iki üç haftaya gelir.
 • bunun yerine memt x5'i önerdiğim kulaklık, sanırım her açıdan x5'e göre zayıf kalıyor.
 • 50 liraya fakir gülümseten kulaklık. halbuki para bizi azıcık sevse, 400'ü verip, fiio f9'u alıp, huzur içinde çözmek var bu işi.