şükela:  tümü | bugün
  • telekom 2005 fuarı'nın gizli kahramanlarındandır kendisi.
  • (bkz: swingman)*
  • boyle bir yazar aslinda yok rutbesine kendi kendini layik gormus, manayi ararken tersi yuzune donmus ve tersinden yuzu cikmis, yuzu tersine benzemis bir anlama adami. yakinda onu tanidigim sureyi onlarla ifade edebilecekken benim icin hep sakli gizli kalmis, gizli sakli birakilmis biri.
    onunla ilk tanistigimda, bir koridor boyunca, ise yaramaz kutuphane artigi kitaplari kapismak icin kosusturuyorduk. bir baska ilk tanismamda da fakulte dehlizlerinde, universite matbaasindan cikma saman kagida basili artik kolay bulunamaz olmus fi tarihli kitaplari ariyorduk. diger ilk tanismamda ise adalarin en buyugunde papazin baginin mahsulu saraplarla sarhos oluyorduk ve onun zekasinin pariltilarindan gozlerimi koruyordum. ha bir de tunelde ilk tanismistim onunla bir adami saskinliklara bogdugumuz dogaclama oyunda. bir ara ilk tanismalarimiz sekteye ugradi; araya suskunluklar, zorunlu kopuklar girdi. sonra yine yeniden ilk tanidim onu siluetlerin secilebildigi ama hatlarin ve ayrintilarin flu kaldigi bir claude monet tablosundan cikma ruhuyla. hep tanidik, sevdik ama hep yabanci, cekindik. her defasinda ilk kez tanistim onunla ama sonrasinda yuzyillardir taniyordum ben onu. hep uzaktan ama hep candan. onun gibi dunyaya bakani, baktirani bulabilir miydi insan bir daha omru hayati boyunca?
  • kariyer basamaklarını üçer beşer tırmanan iş görüşmesi cambazı, kariyer.net uzmanı kişilik
  • es degistirmek maksadiyla zabaha kadder sex
  • evli çiftlerin tabuları devirdik diyerek aynı düşüncedeki evli çiftlerle birlikte olma eylemi. tabu devirmenin turnikeli yöntemi.
  • alan memnun satan memnun olduktan sonra kimseyi ilgilendirmeyecek bir fantazidir. toplum olarak birbirimizi yargılamaya çok meraklıyızdır ya, millet sanki bilmemkimin düşüncesine göre hareket etmeye mecbur.
  • eşleri değişenler manasında daha çok çiftler için kullanılan sıfat. bu olaya katılan tekil şahıslara da denir. genelde 2 çift arasında olduğu gibi daha fazla çift de katılabilir. sadece kendi aralarında sevişip diğerlerini seyredenlere soft, kendi eşleriyle başlayıp eş değişenlere de swap denir. sınırlar daha evvel konuşulup karara bağlanır. çoğunluğu istanbulda 1500 kadar çift olduğu medyada yazan haberlerden öğreniyoruz.
hesabın var mı? giriş yap