şükela:  tümü | bugün
 • birbirini seven! ama baskalariyla sevişmek isteyen insanların itirafları.. iki sey aynı anda olmaz abi. ben eşimi seviyorum ve bu yuzden onunla evlendim, ömrümün sonuna kadar onunla olacağım diye soz veren insanların yaptığı seydir evlilik. tabii yanlış kararlar verip yanlış zamanda ve insanla evlenen cok kişi var. o zaman ayrilicaksın ya hayatına bekar olarak devam edeceksin ya da başkasıyla evlenip hayatını surdureceksin.
  bu is tamamen baskalarıyla sevisebilmek için bilet olarak eşini kullanmaktan başka birşey değildir.
  götün yiyorsa git kendi kendine bul. change yaparak evliliği boyle boktan şeylere bulaştırma. bu işi yapıp bir de namaz kılan varmış bi siktirin gidin ..

  edit: imla
 • özgürlük diye insanlara empoze edilmeye çalışılan çarpık ilişki çeşidinin temcit pilavı gibi sürekli dönüp dönüp servis edilen haberidir. özgürlükmüş, orospulukda amme hizmeti zaten.
 • kıyamet alametidir.
 • öncelikle şunu söyleyeyim bana göre seks tabuların yıkıldığı bir mecra değildir.buna da saygı duyarım tercih edenin kararını da sorgulamam.fakat ne olursa olsun bunu tercih edenlerin hele ki çocuğu olan çiftlerin bana göre kesinlikle ağır ruhsal sorunları vardır.tabii ki bu tip insanlar dış dünyada marjinalitenin verdiği rahatlıkla üst düzey kişilik profili sergileyebilir ama genelgeçer sağlıklı psikoloji kabul edeceğimiz insanlar bu durumu tercih edemezler.başka kişilerle beraber olmak sana bağışlanmış hazların en büyüğünü yaşamak en doğal hakkın ama herşeyin düzgün yapılabilmesi için bir kurallar silsilesi vardır.evlenirken sevdiğin ve sevdiğin içib bir miktar kıskandığın insan başkasıyla senin yanında seks yaparken rahatsız olmuyorsan bu bir hastalıktır.
 • evlilik müessesesini (ki bence özgürlüğün bir numaralı düşmanı) eleştirmeye götü yemeyen insanların, özgürlük diye tanımladığı ilişki.
 • korkunçtur.

  vallahi de korkunçtur billahi de korkunçtur. kusacağım amına koyayım be.

  ''fantazi'' ya da ''tabu yıkmak'' adı altında çocuğunuzun annesini, bir ömür aynı yatağı paylaşacağınız hayat arkadaşınızı başkasına siktirmek ve utanmadan bir de izlemek tam olarak gavatlıktır. bunu yapan çiftler tam olarak çift olamamış; birbirlerine gerçekten aidiyet hissetmeyen insanlardır.

  isteyen istediğini yapsın aga kimseye yapmayın demiyoruz ki.

  benim ifrit olduğum bu sapkınlığın savunulması.

  değişiklik falan diyor bazı arkadaşlar. e git annene çak o zaman. o da bir değişiklik en nihayetinde hiçbir şeyin sonu yok.

  benim yazarken midem bulanıyor bunlar elini tutup gözlerine baktıkları eşlerini sevgililerini başka adamlara siktiriyorlar.

  modernliğinizi de tıkanan evliliklerinizi de sikeyim emi.

  sen karını başkasına siktirebiliyorsan o evlilik ''tıkanmış'' değil bitmiştir.

  sevgi beraberinde sahiplenmeyi, aidiyet duymayı gerektirir.

  demek ki sizi evlilik yoluna götüren başka bir şey.

  bunu yapanlara sadece acıyorum ulan.
 • (bkz: radikal tipi habercilik)

  hürriyet'te de var bu bok; varsa yoksa seks, varsa yoksa değişik şeyler deneme yolunda insanların kulağına su kaçırma, ahlaksızlaştırma ilkesi.