şükela:  tümü | bugün
 • kanada'da da oldukca yaygin oldugunu duydugum bir cesit kulup. yaninizda bir bayan ile giderseniz size %50 indirim uygularlar.kadinlardan ise giriste para almazlar.iceri girmeden once kiyafetlerinizi cikarirsiniz ve size verdikleri bornozu giyersiniz. sonra ya koltuklarda takilip gozunuze kestirdiginizi duduklemeye calisirsiniz, ya da bol kopuklu jakuziye girip onun bunun karisini, sevgilisini caktirmadan ya da caktirarak ellersiniz.
 • türkiye'deki kulupten bir çiftle yapılan roportajı okumak için,

  http://www.milliyet.com.tr/…5/01/02/pazar/apaz.html
 • türkiye'de 1500'ü aşkın üyesi bulunması beni şaşkına düşürmüş kulup. cinsellik kavramı herkes için farklı değerde olabilir, herkes cinselliğini farklı şekilde yaşayabilir ama bu çiftlerin hiç birinin içten bir şekilde "ben eşimi çok seviyorum, sırf cinsel hayatımız daha renkli olsun diye bu yola başvuruyoruz" diyebileceğini sanmıyorum. sevdiğine başka birinin dokunması, onu öpmesi fikri bile yeterince dayanılmazken birde buna tanık olmak, hatta bundan tahrik olmak ne kadar mümkün olabilir... olsa olsa birlikte yaşlanmakta kararlı olan, çocuklarını düşünen ama cinsel hayatları monotonlaşmış çiftlerin evliliklerini kurtarabilme ihtimali olan bir oluşum olsa gerek bu*.
 • eş değiştirme kulübü..
 • swinger club, cinsel manada eş ya da sevgili değiştirmek için girilen ortamlardır. bu bir ev ya da başka bir kapalı mekan olabilir. herkes swinger club'a giremez. her single kişi de elini kolunu sallayarak bu ortamlara giremez. bazen referans gerekir. çoğunlukla kadınlardan ve çiftlerden standart ücret alınır, ancak tek erkeklerden çift ücret alınır. toplantılar her zaman yapılmaz, haftanın, ayın belirli günleri yapılır. ortamda insanlar genelde mayo, iç çamaşırı ya da çıplak gezer. beğendiğinizle kesişerek ortamdaki odalardan birine gidebilir ve cinsel ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

  avrupa'da ve abd'de azımsanmayacak miktarda swinger club var.
 • tosun mezhepli insan toplulukları.
 • türkiye'de var ise (ki var diyorlar baksana) mason locasından , komitacı örgütlerden, gizli tarikatlerden bile çok daha gizli faaliyet yürüttüklerine eminim. bir, mekan-zaman öğrenilirse 20-30 kadar ayı eşsiz kapıya sıralanır. iki, böylesi bir fantezi organizasyonu aşiret hesaplaşmasına döner , büyük telefat verilir. üç ,muhit ,semt fark etmez mahalleli basar yeminlen.
 • vakti zamanında bir tane varmış istanbulda o da "florya"daymış ama kimse tam olarak ne yerini ne yurdunu bilmekteymiş,ben diyenlerin yalancısıyım.ama böyle kulüp tarzı değil müstakil ev şeklindeymiş.ama doğru olabilitesi yok değil hani floryayı az çok bildiğimi düşünüyorum.diyen adamda floryayı bilenlerden biri.tabi şimdi hala duruyomudur,varsa istanbulda kaç tane olmuştur falan bilemem.
 • (bkz: fun4two)
 • çok şükür bu sene gitmeyi başardığım hede.
  (şükür ve swinger club'ı aynı cümlede kullanmış olmam öbür tarafta kaç günah point yazar lan?)

  şimdi siz merak edersiniz, hemen söyliyim türkiye'de değil. çekine çekine gittim. tek başıma gittim. (bazen yürek yiyorum galiba farkında olmadan. ayrıca milletin turistliği müze sergi etrafında döner, bi de benimkine bak: sikiş sokuş... çoğayıp)

  önce telefon açtım. dedim ben tek başıma (all the single ladies) gelsem, beni orda acıya bal eylerler mi? çiçeğimin balından emerler mi? göte gelmeyelim dedim françeska??

  anam, kadın kıs kıs gülerek, "yok kız koş gel zaten kimse yok, bi çift bi de adam var" dedi. hah dedim burası benim keraneye düştüğüm ve 3 kuruşa peşkeş çekildiğim sahne oluyor filmde.

  giderdin, gitmezdin derken, gittim lan. dedim ölü ölü otel odasında yatma, onun yerine kimseyi tanımadığın memlekette, kimsenin seni bulamayacağı bir swinger club'a git. neden? çünkü aristo.

  neyse, ben tırsa tırsa gittim, kapı açılmıyor filan, dedim ben gelene kadar kapattılar herhalde. meğerse öyle langır lungur girilmesin diye kilitliyorlarmış.

  kadın gülümsedi, hoşgeldin dedi. içki ikram etti. hah dedim, reji versin artık nuri alço müziğini. çünkü belli artık, bu noktada götü kaptırıyorum.

  ablama dedim buranın olayı nedir?
  işte dedi içerde soyunma odamız var, üstünü çıkartıp seksi iç çamaşırlarınla kal.

  şimdi bebeğim, ne akla hizmet böyle bi şey yaptım cidden bilmiyorum ama benim altımda lingerie mangerie değil, bildiğin gri beyaz çizgili desenli pamuklu don var. nedenini asla bilmiyorum. neticede dandik bara bile gitsen bi siyahları çekersin, di mi? regl donumu giyip gitmek için emsalsiz bir ortam olduğunu kadınla konuşuncaya kadar düşünememiş olmam da ayrı bir mesele...

  neyse... ben kem kum ettim, ablacım dedim benim don salı pazarı, my don is tuesday bazaar sister dedim.

  kadın ilk seferim olduğunu duyunca neyse ki acayip tatlı ve anlayışlı davrandı, bayağğ gerdeğe hazırlayan akraba hanım teyze gibi şefkatle yaklaştı. dedi elbisen zaten transparan, seksili bi şey, kalsın o. ayakkabılar da hadi okey olsun, topuklu filan. ama normalde terlik giyiyoruz dedi.

  olm şimdi biri swinger clubda terlik diyince ne beklersin?
  böyle düzgün, cici bici bi şey di mi? allah belamı versin maşrapalı tuvaletlerde olan dana boy tuvalet terliği koymuşlar soyunma odalarına. ay beni bi gülme aldı mı orda...

  allah belamı versin ki kalkanı indirir, çağlayanı kurutur mübarek; öyle bi çirkinlik. saunaya, duşa rahat girilsin diye yapmışlar tabii de retinam yandı lan.

  neyse bardayım, yanıma alman, orta yaşlı, yakışıklılar beybisi bir adam geldi. mekan sahibini vs de tanıyormuş, herhalde buna dediler birazdan ceylan ağa düşücek, sen elinde tut bekle babuş.

  tam bunları düşünüyodum ki adam sohbete girdi. allahım sanki lord, önce tatlı tatlı konuştuk, sonra gelin dedi size odaları gezdireyim.

  swinger clubda -altını tekrar çiziyorum, swinger clubda- "ay hihi bilmem olur mu ki" şeklinde utanarak, kezbanlık tarihine adımı altın harflerle yazdırdım amk.

  neyse çıktık yukarı, sanki amazonda geziyoruz. etrafta yapma ağaçlar, kırmızı/mor ışıklar, aynalı odalar, devasa yataklar... isteyen katılıyor, isteyen sadece izliyormuş.

  haftaiçi olduğu için pompacı lord ve ben vardık sadece, mekan sanki bize tahsis edilmiş gibiydi.

  ayy o lorddan bir ekipman çıksın... tövbeler rabbim. bizde tarım ve hayvancılığa verdiği bereketi, bunlarda üremeye vermiş. demiş madem topraktan fışkırmıyor, bari... evet, mantığı anladınız, uzatmıyorum.

  (bu arada maşallah diyelim, nazar değmesin.)

  neyse... o koca pipili lord efendi, dünyalar romantiği çıkmasın mı bi de... öp öp öp öp doyamadı... yaban ellerde tarkan şarkısı geçti içimden -ve bi de alman sosisi (sizce de bazen çok leş değil miyim? ama seviyosun. hınzır.)

  neyse, adam bacaklarımı okşaya okşaya, saçlarımı seve seve, yanaklarımı öpe öpe, şöyle güzelsin, böyle bebeksin diye diye mest etti beni.

  hayat harbiden çok tuhaf ya! hoşlandığım adama giderim, pompalamasyon bu benim misyon stili takılırız; dünyanın bir ucunda swinger club'a giderim, romantizmin dibine vururuz.

  az bi ayarın olsun lan hayat! birazcık bak, çok değil!
  valla....