şükela:  tümü | bugün
 • ilk entryden spoiler mı olur be kardeşim dediğim, daniel radcliffe'in ereksiyonunu pusula olarak kullandığı ve osuran bir ölüyü oynadığı bir filmmiş.

  "to say that this is not a movie to everyone’s tastes is to understate the point; swiss army man leans into its vulgar absurdity at every turn, beginning with a triumphant opening scene of dano riding radcliffe’s corpse across the water like a speedboat—powered, of course, by his ass wind—and only getting more gonzo from there. but both actors fully commit to this lunatic scenario, even investing it with a little emotional gravity; at times, it feels like writer-directors dan kwan and daniel scheinert are daring viewers to push past the gross-out humor and get invested, too. this is a movie about loneliness and madness."

  http://www.avclub.com/…-corpse-movie-isnt-to-231255
 • fragmanı acaip eğlenceli duran, tahminimce bir o kadar da dram barındıran; sundance'dan ödülle ayrılmış, merakla beklediğimiz filmdir.
 • ilk fragmanı yayınlanan dan kwan ve daniel scheinert * filmi. başrollerde ise paul dano ve daniel radcliffe var. fragmandan anlaşıldığı kadarıyla oldukça absürt ve eğlenceli bir film olmuş gibi görünüyor. amerika'daki genel vizyon tarihi 1 temmuz olsa da sundance film festivali'nde ilk gösterimi yapılmış ve yorumlar da hiç fena olmadığı yönünde. muhtemelen bizde vizyona giremeyecektir, malum yerlerden bulup izleyeceğiz artık.

  fragman: https://www.youtube.com/watch?v=yrk1f4tsqfm
 • baya ilginc bir trailer'a sahip film.

  --- spoiler ---
  isvicre cakisi bir adam olsaydi nasil olurdunun filmini yapmislar.
  --- spoiler ---
 • ya çok saçma ya da çok epik bir film olacak gibi duruyor. heyecanla bekliyoruz.
 • ilginç kafada insanların elinden çıkacak olan film... söz konusu filmin yapımcılarının daha önde imza attıkları şu video klip ve kısa filmi izlerseniz ne kafada insanların elinden çıktığını biraz daha iyi anlayabilirsiniz:
  kısa film: interesting ball
  https://www.youtube.com/watch?v=_jb30gqcs1m

  video klip:turn down for what video
  https://www.youtube.com/watch?v=hmudvmiitou
 • çok heyecanlıyım çok
 • çok değişik lan, ne bileyim...
  bi leyla ile mecnun absürdlüğü sezdim..
  bunu seven bunu da sevecek gibi.
  bayağı bi denişik... bakalım görelim...
  örneği var mıdır bilmem, sinema dünyasında farklı bir bakış açısı, farklı bi senaryo...
 • bir kaç gün önce yayınlanan red band trailer'ında geleceğini öğrendiğim film

  bir önceki entry'lerdede bahsedilmiş bu zamana kadar gelen filmlerin hiç birine benzemeyen bir konusu var ve bir o kadarda değişik

  daniel radcliffe için harry potter'ı üzerinden atamayacağı çok konuşulmuştu ancak adam harry potter'ı unutturacak projelerde bulunuyor izleyicileri bu filmlede baya şaşırtacak ve şaşırtmaya devam edecek gibi gözüküyor
 • yify 1080p yayınlamış.