şükela:  tümü | bugün soru sor
 • isviçreli kozmetik markası. gece kremini başarılı buldum. çok ince bir yapısı var. bebek popişi hissi veriyor *
 • isviçreli kozmetik markası. gündüz kremi gayet başarılı. yağlı his bırakmıyor. swiss ımage kullananlar pek başarılı buluyor. 24.90 gibi de bir fiyatı var ki öyle 300-500 liralık nemlendiricilerle kıyaslarsan gayet müthiş. gratislerde satılıyor efendim.
 • cruelty free bir markadır.
 • menşei isviçre olan ve kalitesi hususunda tereddüt bıraktırmayan kozmetik ürün markası.
  türkiye'de ekim 2017 tarihiyle sadece "gratis mağazalarında" satışa sunulan; gündüz ve gece kremleri, yüz temizleme jeli, peeling için scrup krem, yüz maskesi ve göz makyaj temizleme suyu ürünlerini barındırıyor. esasen bu markanın diğer ürünleri maalesef şimdilik türkiye'ye gönderilmiyor. sınırlı ürünlerinin sadece satışa sunmaları merak konusu olmakla beraber her ürününü kullanan biri olarak kesinlikle çok çok başarılı bulduğum ve tavsite ettiğim kaliteli markadır. sadece yüz maskesini vasat buldum.
 • göz makyaj temizleyicisini pek başarılı bulmadım. her gittiğimde malum kurlardan olsa gerek diğer kullandığım markaları zamlı görünce gittim bunu aldım. 12 lira gibi bi fiyatı vardı gratiste.
  ne kadar çalkalarsan çalkala iki faz birbirine karışmıyor. pamuğa da çok az dökmelisiniz yoksa gözünüz yakıyor ve tüm yüzünüze göz makyajı bulalşıyor cıvık cıvık. pamuğa çıkartamıyor makyajı yani.

  bence nivea. 3 4 lira az vereyim derseniz de diadermine.
 • hakkında çok olumlu yorumlar okuduğum için ağustostaki indirimde gündüz kremini gratis'ten almıştım. iki haftadır kullanıyorum ama ben başarısız buldum. cildim kuru, zaman zaman rosa atakları yaşıyorum. yaz aylarında bile yeterli olmayacağını düşünüyorum. şu aylarda ise hiç kullanmamışım gibi, daha sürerken emiliyor. her zaman kullandığım nemlendirici 40 ml haliyle 100 küsur liraya ulaşınca denemek istemiştim ama yüzümdeki kızarıklıklar arttı, pütürler arttı. gerginlikler geçmedi vs. sebamed, nivea gibi markaları da kullanmıştım zamanında. siyah nokta, akne, alerji gibi şikayetlerim olmuştu. bu ürün henüz öyle bir şey yapmadı ama kuru ciltlilere önermem. gece kremi belki daha başarılıdır.