şükela:  tümü | bugün
  • aralarında şarj kablosu şarj cihazı power bank bluetooth kulaklık gibi şeylerin bulunduğu çok da geniş olmayan ürün yelpazesine sahip marka.

ürünler gerçekten kaliteli ve türkiye dağıtıcısı da aynı oranda satmak konusunda pek bir isteksiz. haliyle bulamıyorsunuz.

fuardan hallice bir yerde dikkatimi çekti swisscharger standı. kırmızı ve siyahlı olması da cezbetmiş olabilir ilgimi. gittim baktım ve bir hayli sağlam görünen bir şarj kablosu satın aldım. (scc 10050)

bundan önce iki üç haftada bir şarj kablosu bozduğum için artık sürekli yenisini satın almaktan bıkmıştım. imdadıma yetişen bu kablo sayesinde micro usb portlara karşı olan korkumu yendim.

her şey çok iyi çok güzel diyordum. gel gör ki başka bir kabus başladı. aynı anda birkaç cihaz şarj etme ihtiyacı hasıl olduğundan dedim ki bu kablodan bir tane daha alayım. demez olaydım. ulaşabildiğim bütün kanallardan şansımı denemeye başladım girmediğim mağaza sormadığım satış danışmanı kalmadı.

goldmaster'a kadar ulaştım ancak onlar da "ürün stoklara girince haber veriririz" diyip gittiler. ey o stand görevlisi ey o satış sorumlusu biliyorum 7 8 tane de olsa elinizde var bu üründen. birini bana satın. lütfen.
  • isviçre markası görünümlü -büyük ihtimal- çin menşeli bir marka. sitesinde herhangi bir adres, iletişim vs bulunmamasıyla da gerekli mesajı veriyor.