şükela:  tümü | bugün
 • neo platformunda insa edilen ve merkeziyetsiz borsa projesi ve tokeni

  cok guzel bir airdropu mevcut.

  https://neotracker.io/wallet

  buradan kendinize neo wallet olusturun. ve asagidaki formu doldurarak 200 adet switcheo tokeni kazanin. ayni zamanda whiteliste de kayit olarak icoda oncelikli alim firsatiniz olacak.

  kayit formu;
  https://switcheo.network/form.html?r=jwvkwow8

  ne idugu belirsiz cince shitcoinlerle ugrasmaktansa neo gibi platformundaki tum tokenlara kat kat kazandiran bu airdropu kacirmayin.
 • ilgi çekici olduğu için katıldığım proje, yatırım tavsiyesi değildir.

  kayıt formu:
  https://switcheo.network/form.html?r=rveqs7u6
 • neo ekosistemi için yapılandırlacak yeni bir nep-5 decentralized exchange.

  16 martta token sale gerçekleştirecekler. açıkçası proje ile ilgili pek olumlu şeyler söyleyemeyeceğim, ekip çok güven vermedi ancak yine de airdrop için aşağıdaki kayıt linki ile ücretsiz kayıt olmakta fayda var. gelişmeleri takip edip buradan güncelleyeceğim.

  kayıt linki: https://switcheo.network/form.html?r=a5oldjab

  bu link ile kayıt olduğunuzda siz ve ben airdroplarında 200 swh tokeni sahibi olacağız. yine sormak istedikleriniz için bir yeşil uzağınızdayım. birkaç adımda ücretsiz neo wallet kurulumuna yardımcı olabilirim.

  yine kyc yapmayı ve telegram grubunana da katılmayı unutmayın.
 • neon exchange projesi varken güdük kalacak proje. ha airdrop için kayıt olunur mu olabilir ama pek bir beklentiniz olmasın.
 • neo cüzdan adresinizi oluşturduktan sonra switcheo airdrop'a ,

  şu adresten https://switcheo.network/form.html?r=7l9ajhye katılabilirsiniz.

  200 swc veriyor.

  neo tabanlı airdrop lar bugüne kadar hiç üzmemiştir beni.
 • whitelist katilimcilari icin kyc 5 marta kadar devam edecek.
 • bugün değerini dolar bazında ikiye katlayarak dikkat çeken ve günün en çok kazandıranları arasına giren proje, decentralized nep-5 exchange'i.

  öncelikle hakkında ilk yorumum için (bkz: #74182585). peki neden böyle oldu, proje yaklaşık 1 aylık ve başta biraz tökezlediler. peki bu yükselişi neye borçlular, projeyi çok yakından takip eden biri olarak şunları söyleyebilirim; neo amsterdam konferansı ekip için çok olumlu geçti. ceosu ivan poon'un sunumu da oldukça iyiydi, yine neo ekosistemi ile aralarının ne kadar iyi olduğunu kongreyi takip edenler görmüşlerdir, bu süreçte neon exchange (nex) için de işler pek iyi gitmedi, özellikle çekiliş için yeniden değerlendirme kararları güven sarstı ve gözler switcheo'ya çevrildi, onlar da bu pası çok iyi değerlendirdi ve sistem iyileştirmeleriyle birlikte bu sonuç ortaya çıktı.

  halen en büyük rakipleri binance gibi büyük merkezi borsalar değil, nex. ancak bir haftalık süreçte aldıkları yolu değerlendirdiğimde, gelecek vaadediyorlar. mayıs ayı bu rekabeti şekillendirecektir. kendileri bunu bir blog yazısı ile de yazmışlardı. projeye bakışım olumluya döndü ve yeşil bayrağımı kaptılar. projeye yatırım yaparken whitepaperinde ethereum'a ve wanchain'e atıfları çok hoşuma gitmişti, bakalım önümüzdeki günler neler getirecek...