şükela:  tümü | bugün
  • muhteşem bir airdrop haberi daha!

    https://switcheo.network/form.html?r=wzy75j6g

    switchheo merkezsiz neo borsası ile bağlantılı bir airdrop. linkten kayıt olarak neo adresinize 200 swh gönderecekler. switchneo'da toplam token sayısı 100 milyon. ileride olumlu gelişmelerle beraber fiyatı 1-2 dolar arası olursa, bedavadan bir kazanç getirisi olacağını düşünüyorum. üstelik neo ico'larının gelecekte iyi yerlere geleceğini de öngörüyorum.

    sonuç olarak linkten whiteliste kayıt oluyorsunuz, telegram gruplarına da giriyorsunuz. daha sonrasında mail adresinize kyc göndericekler. onu da tamamladığınızda işlem bitmiş oluyor. (kyc'yi anında göndermeyecekler. günaşırı kontrol etmeniz gerekiyor.)

    not: şu bilgi de çok önemli, mutlaka kayıt anında neo cüzdanınızın private key'ini yazmanız gerekiyor. bunun için de öncelikle https://neotracker.io/ adresinden kendinize cüzdan açmanız gerekiyor. ( üstelik daha sonraki neo airdropları için her şeyiniz burada toplanacak. kayıt olduktan sonra yukarıdaki işlemlere başlayabilirsiniz. çok kısa süren bir işlem, yapamayanlar, üşenenler, bilgi almak isteyenler mesaj kutumu yeşillendirebilir. bol kazançlar!)