şükela:  tümü | bugün
 • hip-hop tarihindeki en enteresan altyapılardan birini duymak için bu adamın it's me snitches parçası dinlenmeli.
 • başta it's me snitches/bitches, bang bang ve everyday olmak üzere süper parçalara sahip adam.
  eve ile everyday (coolin') isimli parçası şu sıralar son takıldığım on numara parçalardan biridir.
  http://www.youtube.com/watch?v=1agxdko0no8

  bang bang ;
  http://www.youtube.com/watch?v=3zavahryjgy

  it's me snitches/bitches ;
  http://www.dailymotion.com/…z-it-s-me-bitches_music
 • eve ile yaptigi tambourine cok hos bir r&b.

  degisik bir beat maker.
 • etnik kökeni afrikalı-jamaikalı, puerto rican olarak tanımlanmasına rağmen kendi dna soçuçlarının onu %20 irlandalı gösterdiğini iddia eden müslüman prodüktörlerden biri.*

  stüdyosu ve dolayısyla kulağı çok sağlamdır. prodüksüyonları insana uyku uyutmayacak cinsten kalite kokar.

  son zamanlarda kendisini instagram video ve story'lerinde timbaland ile meydan okuma sidik yarıştırmacasında görür olduk. haha. üretedursun, yürüyedursun. bizlere de afiyet olsun el-habibi.

  (bkz: ben yedim allah artırsın sofrayı kuran kaldırsın)
 • taş gibi prodüktör bi abimizdir. uzun uzun yazmaya gerek yok efsane işler vardır. mis gibi bir kadınla evlidir. bizlere prodüktürlern instagramda savaşmasını yaşatmış kıymetli biridir.

  ama. geçen gece bir olay oldu hemen magazin olarak yazalım. olur da yakında bir şey olursa niz söyledik deriz. busta ryhmes ile bir canlı yayın yaptılar. ordan burdan konuşurken konu busta abimizin drake ile olan şarkısına geldi. swizz burada drake için 'pussy' dedi. busta abi bi afalladı falan ama sonra 5-10 kez daha drake için pussy dedi ve 'banane amk derim' tarzı bi tavır takında. kısa sürede internette ne alaka geyiği döndü tabi ve hemen bi özür videosu falan yayınladı. geç kaldı ki drake'in sağ kolu ve yakını olarak bilinen iki isim instagram'dan kendisine 'bizi gördüğünde napacaksın acaba' dediler. boş adam da değiller drake'in şarkılarında isimlerini geçirdiği ve mob ties olarak çevresinde olan isimler. kuru sıkı olur bi şey olmaz belki ama yine de bulunsun bu bilgi.

hesabın var mı? giriş yap