• ihi sx mini g class, yıhı’nin yeni sx550j çipi ile güçlendirilerek taçlandırılmış en yeni ve en olağan üstü teknolojiye sahip elektronik sigara cihazıdır. g class, devasa bir pil ömrü ve yihi sx550j tarafından desteklenen 200 watt güç üreten küçük, rahat taşınabilir çift 18650 pil ile çalışan modudur. bu yongaseti, yihi üreticisinden gelen en güncel sıcaklık algılama güncellemelerini destekler ve yihi’nin sxi q kontrol pc yazılımının tam desteğini alır.

buna ilave olarak da bluetooth özelliğine sahiptir ve bir mobil taşınabilir aygıttan tüm mevcut sxi q & g sınıfı ayarlarının tam kontrolüne olanak sağlar. kullanışlı navigasyon için yeni , keskin ve özelleştirilebilir bir tft ekran ve yenilikçi hiç bir modda bulunmayan joystick denetleyicisi vardır.

bu mod büyük atomizerlerin kullanılabilmesi için büyük ve geniş 31 mm çapında 510 üst plakaya ve önemli ölçüde daha büyük 26650 boyutlu cihazlar için ayrılmış olan rda özellikli tanklarla da tam uyumluluk sağlar. g class yanlarda ve arka yüzeyinde ışıklandırmalı bir sx mını logosu bulunur.

özellikle aromamizer plus ile mükemmel uyum sağlamaktadır. smok alien ve g-privkullanan bu modlar üzerinde ammit dual ve aromamizer deneyen biri olarak sx mini ateşleme konusunda çığır açmış bir teknolojiye sahiptir. ön ısıtma yapmaya gerek kalmaması ve yonga setinin kalitesi de benim en sevdiğim özelliklerinden biridir.
  • ne kadar süredir bu başlık açıldı mı, şurdan bir yorum okuyayım diyordum fakat bu başlığa 3-4 aydır da bakmıyordum. yazar oldum aklıma geldi bir yazayım dedim. bi baktım açılmış. neyse bütün bunları bir kenara bırakıp gelelim moda.
    kasa: gayet sağlam ve bence en şık görünümlülerden biridir. 510 bağlantısı da yine bence piyasanın en iyisidir, 30mm atomizerler taşmadan oturur güzel bir ikili oluştururlar. karbon fiber versiyonunu kullanıyorum, çiziklere karşı çok dayanıklı olmayan bir yapısı var.
    donanım: sx550j çipi piyasanın en iyi çiplerinden biridir. sıcaklık kontrolü bence fazlasıyla doğru. burada donanımın önemi çok büyüktür, çünkü direnç oynamalarını doğru ölçmesi önemlidir. unutmadan eklemek gerekir, sıcaklık kontrolünü pulsing yöntemiyle yapar. yani örneğin 0.1 ohm 100j 230 derece kullanıyorum ve hızlı bir taramalı silahla ateş edilmişçesine gücü verip kesiyor. saniyede 3-4 kere pulsing yapar ve bu şahsen çok hoşuma gidiyor.
    yazılım: sxiq yazılımı bence çok kullanışlı değil, aslinda gerekli de değil. sadece preheati ayarlayıp bırakıyorsunuz yok şu menüde yazan şeyi değiştireyim yok şu wallpaperı atayım diyemiyorsunuz. bunlar fazla vakit alıyor.
    genel olarak tavsiye edebileceğim çok güzel bir moddur, tabii fiyatı da bir o kadar tavsiye ederken vicdan problemleri yaşatandır. bu arada e-sigara konusunda öğrenci halimle imkanlarımın el verdiği koşullarda tüketim bağımlısı olan bir insanım lütfen yanlış anlamayınız.
  • e sigara aleminin rolls royceu.
  • elinde olan varsa mod şeklinde istediğimdir. satan varsa mesajlasın.
  • tek kelimeyle 'kaba'. gerek yok bu kadar kaba cihaz kullanmaya. evet kaliteli evet özellikleri iyi ve evet çok iyi makina ama gerek yok. aynı üreticinin q mini modeli daha kibardır eğer çift pilli cihaz istiyorsanız. tek pilli yeter derseniz yine aynı markanın ml class alabilirsiniz. ama bu cihaz gerçekten fazla kaba. q mini ve ml class kullanan biri olarak kesinlikle bu ikisini öneririm.
  • 2017 yılının başlarında piyasaya bomba gibi düşmesinin üzerinden bugün 3 buçuk yıl geçmişken, halen tahtını başka hiç bir rakibine kaptırmamış olan cihaz. özellikle sıcaklık kontrolü konusunda mükemmeldir.

rakibi olabilecek tek ürün, dna 250c çipli modlardan biri olabilir. fakat bunların arasında g class kadar oturaklı, karizmasının ağırlığıyla yeri göğü titreten bir cihaza henüz rastlamadım.

bu rakipsizliğinin bir sebebi de tabii ki piyasanın değişen beklentileridir. artık çoğu alıcı pod gibi küçük cihazlar istiyor, yüksek nikotin oranıyla dışarıya çok az buhar verip dikkat çekmeden tiryakiliklerini giderme peşindeler. ciğer çekiminden vazgeçemeyip, çıkardığı buhar bulutları başkalarını rahatsız etmesin diye kenarda köşede tüttürmeyi göze alanlar da sıcaklık kontrolünün teferruatlı bobin sarımıyla uğraşmak istemiyorlar. dolayısıyla g class'ı talep eden müşteri sayısı da epey azaldı ve senelerdir üreticisi sx mini de başka cihaz çıkarma gayretine girmiyor. bunca zamandır çıkardıkları daha yüksek fiyatlı tek cihaz x class oldu, ki onun da pratikte tek farkı içerisindeki likit tankından squonk rda beslemesi. bu da demek oluyor ki squonk severler haricinde her ato tipi için krallık tahtında g class oturmaya devam edecek...
hesabın var mı? giriş yap