• seyyar sütçülerin süt deme şekli.
  • ben bu kadar yardımsever bir insan görmedim.
    davetteyiz, hanımlarla beyler var. bir hanıma yer verdi. sonra ayaktaki yerini de bir beye verdi. bir de baktım, binanın dışına çıkmış, oradaki yerini vermeyi de bekliyor.
  • yazar olana kadar çektiği acıları tahmin edemediğim suser.

o kadar başlığı içinde tutup kimseyle paylaşamamak zor olsa gerek.
  • ismin geçtiği şarkı için; shine on you crazy diamond.
  • zaman yazarı abdullah aymaz olma ihtimali çok yüksek olan yazar.

http://www.zaman.com.tr/…buyuk-tezg�h-super-novalar

''evet...'' şeklinde yazı bitiren başka birini tanımıyorum.
  • her entry sonuna koyduğu evetlerden anlıyoruz ki zamanında çok arif susam dinlemiş. evet.
  • 36 saattir entry girmiyor. kesin başına bi şey geldi.
  • hakkında elde edilen bilgiler beni acımasız gerçeğe doğru götürdü. kendisi soğan sanırım ya da zamanında soğanmış.
  • kendisini tanımam etmem. sol frame'de ara sıra açtığı başlıkları görüp, bıyık altından gülümserim. lakin anlayamadığım bir şey var;

zamanında biz de çaylak olduk, benim badilerim de çaylak oldu ama hiçbirisi 1 haftada tekrar yazarlığına kavuşamadı. en erkeni 1 ayda çaylaklıktan kurtulabilirdi. peki syd nasıl 1 haftada tekrar yazarlığa kavuşabildi, ben buna bir anlam veremedim açıkcası.

dediğim gibi syd'yi tanımam, hiç bir kişisel husumetimde yok. ben sadece bu konuda yetkililerden açıklama bekliyorum. uğur dündar gibi entry yazdım lan bu arada araştırmacı gazeteci hesabı.

edit : göstermelik bir cezaydı diyenler var, millet galeyana getirdi geri döndü diyen var. ilk çaylaklık 1 hafta, ikinci çaylaklık 1 ay sürer diyen var, moderatörün keyfine göre değişir diyen var.. tam bir fikir birliğine varılamadı. ama araştırmacı gazeteci kişiliğim bu işin peşini bırakmaz.. evet birand söz sende..
hesabın var mı? giriş yap