şükela:  tümü | bugün soru sor
  • inşallah bir gün yazar olur.
  • türk sineması hakkındaki değerli bilgi, birikim ve yorumlarını bizimle daha fazla paylaşmasını dilediğim yazar.
  • bu korkak herif bana da korkak yazıp yazıp engelliyor. aynı şehirdeyiz galiba. o kadar çok isterim ki bunları kendisinden duymayı.
    bir de alkol hücrede olan su miktarını bitirip hücre ölümüne sebep olur, nöronlar ise dönüşümsüz ölür. okuduğunu anlamıyor, yaşadığını algilamiyor ve orospu kelimesini "orusbu" olarak öğrenmiş. sağa sola cahil şu bu derken kendisine hiç bakmayan düz adam. futbol entrisinden başka entri girmemesi gereken bir yazar. kendisini aşıyor geriye kalanlar.
  • duyuru'yu entelektüel arayışıyla ilgili sorularda donatan yazar. takip edilesi.
  • fena halde akp'li, fena halde ensar vakfı sevici.

https://eksiup.com/04aa14376246
  • recep tayyip erdoğan'ı çok seven biri. lafının eri.

https://s3.eksiup.com/278711c64272.jpg
  • sözlüğün kolladığı yazar.
    bu herifin başlığına yazdığım hiç bir mesajlaşmam olmamasına rağmen bana hakaretler ettiğini belirttiğim ve bunu bir tanım içerisinde argo ya da küfür kullanmadan yaptığım entrym silinmiş. sebebi neydi acaba?
  • "great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people."

eleanor roosevelt

türkçesini yazmayacağım ki kendini aşağılanmış hissetmesin. o zaten ingilizce biliyordur.
  • "sen kandildeki köpekleri yalamaya devam et" diye biten bir mesaj atmış bana.

pkk övdüğüm tek bir cümlemi bulup çıkaramaz.

pkk ne kürtleri savunur, ne de başka bir şeyi. tek derdi ayakta kalabilmek ve bu pis savaşın tarafı olmaya devam edebilmek.

ama ben yarın savcılığa gidip tck'nın 267. maddesi uyarınca suç duyurusunda bulunacağım. yok öyle önüne gelene pkk'lı demek.

akp'li olduğu için başına bir şey gelmeyecektir ama olsun.

ekle: "hahaahaheaha savcılığa gitmek ile tehdit ediyor. lütfen git bak ne olursun ama gidemezsiniz işte. ben sözlerimin arkasındayım." demiş.

akp'li olunca kafan rahat tabii.