• 5800 ve daha bir çok symbian kullanıcısına onerdigim navigasyon programı. tam dolu şarj ile 4-5 saat kadar navigasyondan yararlanılabiliyor sygic'de. yani her halükarda araç şarj cihazına ihtiyacınız var fakat bahsettiğimiz programın birçok özelliği şarj sıkıntısını bastırıyor. ayrıca diğer navigasyon programlarları ile karşılaştırıldığında şarjın daha uzun gittiği bile söylenilebilir.

bir kaç özelliğini de yazayım tam olsun
    detaylı olarak tüm poileri gösterebiliyor
    ekranda sürekli olarak toplam mesafe, kalan mesafe, mevcut hız ve tahmini varış süresi görülüyor
    hız kameralarının olduğu noktalarda uyarabiliyor. (burada amacım trafik canavarlarına gaz vermek değil 3-5 kilometre yüzünden ceza yememek)
    güzergahları hafızaya alabiliyor ve bunları isimlendirebiliyoruz.
    bulunduğunuz yerin koordinatlarını başka birine sms olarak atabiliyorsunuz (bu çok önemli)
    telefon defterinden adresini daha önceden yazmış olduğunuz herhangi bir kişiyi seçerek direk olarak rota tayin edebiliyorsunuz.
    seyahat planları oluşturulabiliyor, üzerinden git özelliğiyle bir noktaya gidilirken farklı bir nokta üzerinden geçiş sağlanılabiliyor.

http://www.lukasprelovsky.sk/…-mobile-maps-2009.jpg
  • antalya'da "adalet sarayı" şeklinde arama yapınca konya, aksaray, kırklareli, bayburt adalet saraylarını bulup antalya adalet sarayı'nı getirmeyen, ne arama yapılsa en alakasız poi'leri bulan sik gibi bir program.

şehrin en popüler noktalarını arayınca karaman'dan sonuçlar sunan bir program istiyorsanız indirin.
  • 1 haftalık deneme sürümü sayesinde eşimle italya'nın küçük kasabalarını hatta köylerini bile bulabilmemizi sağlamış, radar olduğunda uyarı veren, en yakın benzinciden, yolun kaç şerit olduğuna kadar herşeyi gösteren, son zamanlarda gördüğüm en faydalı application'dır. ücretli de almaya kesinlikle değer, buna verilen para helal-i hoş olsun.
  • 27 nisan 2016 tarihli güncelleme ile birlikte ios uygulaması, olması gereken hale yaklaşmış navigasyon uygulamasıdır.

kısacası artık sadece harita ve trafik bilgisine para veriyorsunuz. bu servisler icin veri sağlayıcı şirketin tomtom olduğunu hatırlatayım. bunun dışındaki tüm yazılım özellikleri ücretsiz. zibilyon tane uygulama içi satın alım yok. yeni güncelleme ile ücretsiz olan özellikler şu şekilde belirtilmiş:

ücretsiz kullanıcılar için;
    - radar uyarıları

premium kullanıcılar için;
    - radar uyarıları
    - hud
    - dashcam

fiyatlandırma ise şu şekilde yapılmış:

eski müşteriler;
    dünya + trafik = 53 ?

yeni müşteriler;
    avrupa = 53 ?
    dünya = 80 ?
    avrupa + trafik = 80 ?
    dünya + trafik = 105 ?

zamanında türkiye uygulamasına 20 ? vermiştim ve hiç pişman olmadım. açıkcası tüm dünya haritasına ve trafik bilgisine 53 ? vermek ve bu hizmete ömür boyu sahip olmak çok cazip geliyor. misal, aynı veriyi sağlayan tomtom sadece türkiye uygulaması icin 130 ? istiyor. kişiye göre değişmekle birlikte, yeni tomtom go uygulamasının arayüzünü hiç beğenmedim. sygic bu konuda en beğendiğim uygulamalardan birisidir. kampanyanın 30 haziran 2016 tarihinde son bulacağını da ilgili sözlükçülere duyurayım.
  • arama sistemi çok başarılı çalışmayan navigasyon programı, ayrıca google koordinatlarını bir türlü programa giremedim .google haritalardaki konumu nasıl sygic’e aktarmaya çalıştığımda sürekli adres bulunamadı hatası aldığım navigasyon programı.
  • amerika'da california ve nevada'da offline çalışarak yol bilmeyenleri istediği yere götürüp getirmiştir, ayrıca foursquare'de tripadvisor'da bulduğunuz yerlere sizi rahatlıkla götürür.

bence tek sorunu yol olmayan yerde yani dağın başında beni şuraya götür derseniz, çuvallamasıdır.
  • symbian, windows mobile ve şu sıralar iphone platformlarında boy gösteren bir gps navigasyon yazılımı.
  • şimdiye kadar kırık bir versiyonunu kullanıyordum, kuryelik yapıyorum, müthiş iş görüyor.

baktım aylardır güncelleme gelmiyor, sildim, bastım 50 euroyu, europa versiyonunu satın aldım.

artık sınırsız güncelleme ile yanı sıra, sabit radarlar ve trafik bilgileri de güncellenecek.

kuryelikte 60 70 adrese stop yapıyorum gündelik. hepsini veriyorsun, sana en optimal rotayı hesaplayıp ordan götürüyor.

bir kaç ufak tefek eksiği olsa da, diğer navilerden üstün bu konuda. ne tomtom, ne garmin iş görmüyor bunun kadar.

helal olsun verdiğim her kuruş.
  • android telefon kullanmayi biraktim, windows phone'da nokia'nin kendi kral navigasyon yazilimi var, internet baglantisiz calisiyor.. arabanin kendi navigasyonu var.

hicbiri sygic'in yerini doldurmuyor. nokta atis kamera uyarilari, hiz siniri kontrolleri, bati avrupa'da kusursuz haritalar ile bir baskaydin sygic.
  • kullanışsız, poi veritabanı yetersiz. igo primo'dan baya ders alması lazım. ona rağmen igo primo olmayan android cihazlarda seçenekler arasında en iyisi.
hesabın var mı? giriş yap