şükela:  tümü | bugün
 • almanya'dan tool ve hatta yer yer pearl jam etkilesimli bir modern prog rock/metal grubu. vokalistleri ne kadar inanilmaz ise gitaristleri de o kadar basarisizdir. hele bir de slide yapmiyor mu, eyvah ki eyvah. ancak genel sound itibariyle oldukca basarili bir gruptur.
 • zelda oyunundaki link kılığında ortada dolasan, her delikanlı çizgi esas oglan gibi prensese yakın bir tilki. ne hikmetse prenses ve kraliyet ailesi de aslan
 • vakt-i zamanında türk televizyonlarında yayınlanmış çizgifilm.

  http://www.youtube.com/watch?v=q4da7ut-cak
 • çok iyi bir basçıya sahip grup. ayrıca, grubun presets albümü oldukça başarılıdır.
 • signs of life isimli bir saygı albümünde gayet başarılı bir high hopes yorumları bulunur.
 • kendisini daha çok besteci ve klavyeci olarak tanıtan davulcularıyla galata kulesinin sol tarafına düşen şirin bir kafede tanıştığım, posthumous silence isimli mükemmel bir de şarkıları mevcut olan grup.

  eski kız arkadaşı için yollara düştüğünü öğrendiğim bu müzisyen kişilik, en sevdiğiniz grup hangisi soruma pink floyd cevabını yapıştırıp beni benden almıştır ayrıca.

  şarkılarında da pink floyd ve queen'in etkileri açıkça görülen gruptur aynı zamanda. severek takip etmekteyizdir, yolları açık olsundur.

  (bkz: matthias harder)
  (bkz: molly's cafe)
 • show tv'de 90'ların sonu-2000'lerin başında yayınlanmış olan bir çizgi film. ortaçağ avrupasına benzeyen kılıçlı, kaleli, sihirli devirlerde geçen ve saf kalpli, çabuk kandırılan aslan kafalı bir kralın fedaisi olan robin hood kılıklı bir tilkinin kendince kötü olduğunu düşündüğü, çizerler tarafından kasıtlı olarak çirkin çizilmiş hayvanımsı karakterlere karşı verdiği savaşı ve bu savaşın sonunda da kralın kızını düdükleme çabasını anlatan fabl usulü bir yapımdı. haftaiçleri 13.30-14.00 arasında yayınlanırdı genellikle. jenerikte geçen yazılardan hatırlayabildiğim kadarıyla ispanyol veya latin amerika üretimiydi. ziyadesiyle vasattı, fazla bir gider sahibi değildi ama yine de vakit geçirmek için izlenebilirdi...
 • (bkz: sceneries)

  "to increase the anticipation for the release of the new sceneries, the band provided an excerpt of each chapter. they are now online on sylvan‘s youtube channel"

  resmi site de olur. resmi sitede olur.