şükela:  tümü | bugün
 • warcraft'da arthas tarafından öldürülen sonra kötülüğe hizmet için ruh çalıcı bir banshee olarak tekrar diriltilen, direk kendi ölü bedenine yerleşen eski high elf, yeni undead. arthas'tan intikam almaya niyetlenir ve bu uğura nathreitism tarikatini göçeltir, özel bir okla arthas'ı yaralar fakat ner zhul'un kudreti dolayısıyla başarılı olamaz.
 • world of warcraft ta undercitynin bossu dur fakat yanına gittiğinizde arada bir zıpladığını görürsünüz.. boss mudur ponpon kız mıdır belli değil..
 • undercity boss u.ayrıca undead ırkının lideridir kendileri taş gibi bir elftir...drow olduğundan süpheliyim.
  (bkz: lady sylvanas)
 • world of warcraft burning crusade de çok acıklı bir şarkı söyleyen night elf görünümlü fallen high elf. şarkı da burda http://www.youtube.com/watch?v=bf5i_immnls
 • acıklı bir hikayesi olan elf kızı. güzel bir elf kızıyken, arthas tarafından undead'e çevrilmiştir. arthas'a karşı büyük nefret besler. eski insanlığın kalesi, forsaken'in yeni kalesi olan undercity'de ikamet eder. konuşması karizmadır, yanındaki uşağı varimathras ile ikisi buram buram karizma kokar. bir şey sorduğunuzda "zamanımı harcama" gibisinden tersler, göt eder. hazır ola geçersiniz. undercity'e saldırdığımız esnada beni attığı tek okla devirmişliği vardır, legolas ve battalgazi halt etmiştir.

  (bkz: world of warcraft)
 • soyledigi sarkinin sozleri...

  anar'alah, anar'alah belore.
  sin'dorei.
  shindu fallah na.
  sin'dorei.
  anar'alah
  shindu sin'dorei.
  shindu fallah na.
  sin'dorei.
  anar'alah belore.
  shindu sin'dorei.
  shindu fallah na.
  sin'dorei.
  anar'alah belore.
  belore.
  ---------------------
  by the light, by the light of the sun.
  children of the blood.
  our enemies are breaking through.
  children of the blood.
  by the light.
  failing children of the blood.
  they are breaking through.
  o children of the blood.
  by the light of the sun.
  failing children of the blood.
  they are breaking through.
  o children of the blood.
  by the light of the sun.
  the sun.
 • (bkz: banshee queen)
 • warcraft'ın en karizmatik kahramanlarından biridir. dark lady sylvanas windrunner.

  warcraft fanları ilk olarak bu abla ile w3 undead camping'inde karşılaştı. gay arthas, kel'thuzad'ı yeniden diriltmek için highborne'ların kutsal sunwell'ine ihtiyaç duyuyordu. bu nedenle, ordusunu sunwell'e sürdü. fakat orada ilerde başına bela olacak bir abla bekliyordu; sylvanas windrunner. the dark lady, arthas ile ölümüne savaştı fakat arthas'ta kararlıydı. sylvanas'ın tüm çabalarına rağmen quel'thalas düşer. yenik düşmüş sylvanas'ın tek arzusu arthas tarafından gururlu bir şekilde öldürülmekti. ama arthas... biricik ablamızı undead olarak tekrar dirilterek banshee haline dönüştürüp, kölesi yapar. zaman geçtikçe lich king'in gücü azalıyor, the dark lady kendi iradesine kavuşmaya başlar ve en sonunda arthas'ın belalısı haline gelir. ardından nathrezim'lerle anlaşmak yaparak arthas'ı kendi hazırladığı özel ok ile tuzağa düşürür ve hareketsiz kalmasını sağlar. bu sefer arthas, sylvanas'a gururlu bir ölüm için yalvarır fakat sylvanas, arthas'a "son of the bitch" diyerek son noktayı koyar. tam arthas'ın sonu yaklaşırken, kel'thuzad arthas'ı kurtarır ve sylvanas'ın tüm adamlarını yokeder. sylvanas kendini kurtarır ve asla peşini bırakmayacağına dair yemin eder. daha sonra sylvanas kampındayken varimathras bu başarısından dolayı tebrik eder, nathrezim'ler ile birlik olması için teklif götürür. sylvanas bu teklifi geri çevirir ardından bu teklifin sahibi varimathras, sylvanas'a cephe alır. fakat ordusunu güçlendiren dark lady, varimathras'ı kolayca alt eder. uyanık varimathras, sylvanas'a yalvarıp tüm isteklerini yerine getireceğine dair yemin eder. sylvanas'ın, varimathras'a ilk emri ise diğer kardeşlerini ortadan kaldırması olur ve bunu birlikte gerçekleştirirler. sahipsiz kalan lorderon topraklarında efsane "capital city" undercity'i kurar, buranın ve halkının dark lady ünvanına sahip olur.
 • nadir intelligence carry herolarından.