şükela:  tümü | bugün soru sor
 • schwarzkopf'un yeni seri saç bakım ürünlerinin adı. sanırım piyasaya yeni çıktı ve fiyatları oldukça düşük şu anda. market şampuanları klasmanına göre gayet başarılı.

  edit: oha bir anda oylanmaya başladı belirtme ihtiyacı duydum; saçta temizlik hissi yaratmadığı gibi benim saçlarımı da aşırı döktü, daha da reyonundan bile geçmem.
 • saçınızın temiz görünmesi için günde 3 kez bunun şampuanıyla yıkamanız gerekmekte. akşama kadar çoktan yağlanmış oluyor. ayrıca dalgalı bildiğim saçlarıma kerim ılgaz'ın carlak kızkardeşinin saçı tadında bir düzlük vermiştir. iğrenç kokusu da cabası.
 • saç derimi uyuz gibi kaşındıran şampuan üreten firma. başlarda kaşıntıyı hissedince oha lan ne kadar kirlenmişim haberim yok diye utanarak banyoya gidiyordum. sonra baktım ki banyodan çıktığım anda kaşıntı başlıyor. sadece saç derisi değil yüzümü falan da kuruttu attı. sivilce problemi olan arkadaşlar varsa gönül rahatlığıyla kullanabilirler öyle diyim.
 • şampuanından çok memnun kaldığım marka. slikonsuz serisi berbat, ama parlaklık serisi çok güzel. saç maskesi de fiyatına göre çok iyi. saç boyası da biraz garip. zamk gibi. boyarken etrafa sıçramıyor, akmıyor; yalnız hemen kuruyup garip bir hal aldığından yayması oldukça güç. çabuk boyamak gerekiyor.
 • altın karamel adlı saç boyasını çok beğendiğim kalıcı boyalar üreten marka.
 • fiyatı bir ay içinde iki katına çıkan şampuan..saç kreminden pek memnun kalmamıştım ama yoğun parlaklık serisi şampuanı saçlarıma iyi gelmişti..loreal'e pahalı deyip bırakmıştım lakin syoss onu da geçti..
 • schwarzkopf ve henkel imzalı şampuan vs. markası. bir süredir ince telli ve güçsüz saçlar için olan %0 silikon özellikli yoğun hacim serisini kullanıyorum. banyodan sonra kafada kaşınma hissi söylendiği gibi var. ama inanılmaz yağlı bir vücuda ve kafa derisine sahip olan biri olan ben için oldukça iyi geldi bana. erken yağlanma gibi sorunlar bende olmadı. saç dökülme sorunum çok fazla ama 3 haftalık kullanım sonrası öncekine oranla saçlarım daha az dökülüyor gibi.

  evet. gerçekten kaşındırıyor.
 • ilk çıktığında, resmen kiloluk şampuan kutularıyla benim gibi şampuan ve duş jelini avuç dolusu kullanan iflah olmaz bir köpük manyağını ambalajıyla mest etmiş ama mest olma kısmı sadece ambalajında kalmış olan saç ürünleri satan schwarzkopf'in yan markası. öncelikle kokusu piyasadaki en güzel şampuan kokusu değil, o bir gerçek. temizlemediği de başka bir gerçek, saçın bu kadar çabuk sönmesinin başka bir açıklaması olamaz bence. saç kremi de vıcık vıcık, bi garip, olmamış yani. hayalkırıklığı oldu benim için. schwarzkopf'dan beklemezdim. cık.

  yalnız, yiğidi öldürüp hakkını verelim, şu anda piyasadaki en başarılı saç spreylerini üretmekteler. fiyatı biraz yüksek olsa da benim iki rüzgar yedikten sonra sönüveren saçlarıma deva olmuştur, akşama kadar saçımı aynı formda tutmayı becermiştir, sırf bu sebepten helal ettim paramı.
 • kupkuru saçlarımı dahi yıkadığımın akşamına vıcık vıcık yağlı hale getirmiş şampuanları olan marka. bu kadar kişi bundan şikayetçi olduğuna göre buna bir çözüm getirirler artık kendi aralarında. ancak düzelene kadar ben kullanmam.
 • kafa derisinde yaptığı kaşıntının yanında aynı zamanda ufak yararlarda oluşturmasıyla bir daha yanından dahi geçmeyeceğim şampuan..