şükela:  tümü | bugün
  • uygun fiyatlara satılan bir hafıza kartı markasıdır. başka da bir numarası olup olmadığı bilinmemektedir.
  • telefon bataryaları bokumdan daha bok. bir değil iki tane batarya denedim ve telefon isyanlarda. umarım telefona zarar vermez. çin'den en ucuz ve en dandik bataryaları alıp üstüne syrox yazıyorlar belli ki. ama bakın en ucuz ve en dandiği diyorum.

uzak durun. hatta kaçın.

edit: bu vesile ile tablet kullananların şikayetlerine de baktım. ve diyorum ki kaçarken taksi falan tutun.
  • en iyi süre ile kullanılabilecek en ucuz cep telefonu aksesuar markası. faydalanma durumu fiyatına göredir, işine gelenin ve gelmeyenin değiştiği marka.
  • biraz önce iphone şarjı alan arkadaşımın "bundan önce ki şarjım patladı bu patlamaz değil mi" sorusu üzerine "hiç bir şey olmaz bu syrox marka" yanıtını alması üzerine varlığından haberdar olduğum dünya markası.
  • arka arkaya 2 tane 16gb micro sd kartı ilk kullanımda bozuldu. içine bir şeyler attıktan sonra takıp çıkarınca çalışmıyor. ilki bozuk çıkınca ders almayıp sonraki gün bir tane daha aldım o da aynı şekilde bozuldu. gece vakti ortada bıraktı, hem de 2 kez. hayır zaten kral markalarla arasındaki fiyat farkı 5-10tl kadar, ucuz da değil. şimdiye kadar bir kez bile sandisk, kingston, samsung vs marka* bir hafıza kartımın arıza yaptığını görmedim. burada önemli olan işinizin yarıda kalması, bilgilerinizin kaybolması vs. ben düştüm bu hataya*, başkası düşmesin.

asla satın alınmayacak, düşük kalite ürünleri çin'den ithal eden bir firmanın markası.
  • tablet, telefon aksesuarı, hafıza kartı, flash disk vb. satan bir firma. bilgisayar sarf sektöründe seveni çoktur. sahipleri tam bir kıro, kendini beğenmiş insanlar. teknik servisleri işe yaramaz. fakat şu an en çok satılan sarf ürünleri bu adamlardan çıkıyor. ben 15 yıldır bu işi yapan biri olarak kesinlikle ürünlerinden uzak durulmasını tavsiye ederim.
  • birkaç arkadaşımın yorumu üzerine kesinlikle büyük bir özenle uzak durduğum elektronik marka.
  • kendi ürünleri üstündeki firma bilgileri :
    https://picload.org/image/doapwwil/syrox.jpg