şükela:  tümü | bugün
  • türkiye cumhuriyeti'nin %52 oy alıp cumhurbaşkanı seçilen sayın recep tayyip erdoğan'ın uzattığı eli sıkmayıp havada bırakan milletvekilidir. tık

bu nasıl bir saygısızlıktır? bu saygısızlığı bir t.c. vatandaşı olarak kınıyorum. derhal bu saygısız kişinin vekilliği düşürülmelidir. bu vekil beni temsil etmiyor, edemez.

bu saygısızlığı yapan akp ankara milletvekili zeynep yıldız'dır, geçiçi başkanlık divanı'ndadır.

düzeltme: milletvekilinin adı düzeltildi, ben rümeysa kadak olduğunu* zannetmiştim. uyaran yazarlara teşekkür ediyorum.
  • türbanlı bir bacımızdır.
  • o değil de arkadan gitme gel diye kolundan çeken kimdir la(:
  • inandığı değerlerin arkasında durmuş kadındır. sıksa çamur atarsınız sıkmasa çamur atarsınız. hala toplumun önemli bir kısmıyla dalga geçme peşindesiniz. sonra neden yüzde 30 alıyoruz.
  • japon usulü selamlama yapmıştır
  • ekşici iki yüzlülüğünün ayyuka çıktığı durum.

şimdi bu kadın, chp ya da hdp mv'si olaydı buralar diktatörün elini sıkmadı, o bir kahraman diye yıkılırdı.

ya da bu kadın, chp genel başkanının ya da muharrem ince'nin elini sıkmayaydı bu kez bu kadın ne kadar gerici, yobaz diye buralar yıkılırdı.

ama hanımefendi inandığı değerler uğruna diktatör dedikleri cb'nin elini sıkmayınca ekşiciler yorum yapamaz dip köşe kaçarlar.

hanımefendi'yi tutarlı davranışından ötürü tebrik ederim.
  • aynı zihniyettendir.

üzerinde durmaya gerek yok. aynı ortamda olmaları bile olumludur, haremlik selamlık da olabilirdi. belki 10 yıl sonra onu da tecrübe ederiz.
  • edit: basbaya erdoğan elini uzatmış işte. hatta eli havada kadına doğru yöneliyor.
    ben saygı duydum şahsen. en azından inandığı şeyi sonuna kadar uygulamış. düşünün erdoğan'ın elini havada bırakmak ha. takdir ettim.
    ince'nin elini sıkmasaydı eleştirirdik haklı olarak, ama erdoğan'ın elini de sıkmıyosa gerçekten doğruları için yaşıyormuş.