şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün servis edilen aşağıdaki fotoğraflardan sonra artık varlığına inandığım gizli bir müsteşarlık.

  https://vgy.me/7bsw2v.jpg

  https://vgy.me/eqxkd7.jpg

  fotodaki amca beştepe muhtarı değil, trump'ın ulusal güvenlik danışmanı. yabancıların nezaketini ve iyi niyetini suistimal etmek ayıp değil midir? sürekli bir üstün gösterme çabası, görüşmelerin içeriğine, verilen tavizlere bakmadan fotoğraflarla halkı uyutma senaryoları.

  çeşitli örnekler:

  https://cdntr2.img.sputniknews.com/…/1021782431.jpg
  https://image.yenisafak.com/…93-5209619fmansetc.jpg
  https://cdntr2.img.sputniknews.com/…/1021782459.jpg
  https://cdntr1.img.sputniknews.com/…/1025240568.jpg
 • iyi niyeti suistimal etmek mi? obama'nın rte ile yaptığı ilk görüşmesini nasıl duyurduklarını görseniz ağlarsınız herhalde. bunlar siyasette yapılmalı, herkes yapıyor. gelmiş iyi niyeti suistimal ettiniz diyor. te allam ya.
  edit: abd güçlü olanmis onlar yapabilirmiş ama biz yapamazmışız. devletlerin nasıl yönetildiğini, her yapılan açıklamanın, çekilen karelerin bir propaganda amacı olduğundan bihaberseniz biliyormuş gibi gelip burada başlık açmayacaksınız. siyasette bunlar yapılır, yapılmalı da. abd yapacak çünkü güçlü ee? biz de yapacağız elbette. obama'nın paylaştığı beyzbol sopalı fotoğraf da türkiye cumhuriyeti'nin kötülüğünü isteyenlere girsin.
 • obama'yla bizimkilerin yaptığı aynı şey mi? orada güçlü olan, söz sahibi olan obama. herhangi bir suistimal yok, halkı kandırma yok. neyse o. sizin yaptığınız ise tamamen halkı uyutmak.
 • varlığından rahatsız olanın varlığından rahatsız olduğum varlık.

  en geri zekalı yaratıklar bile instagramda kendilerini olduklarından farklı gösterirken devletin böyle bir çabanın içinde olmaması şaşırtıcı olurdu.

  orada yazdığın tc, devlet delikanlı.
 • fotolar fake değil. fotoğrafların çekilme zamanlamalarında kötü niyet var. öyle bir pozisyonda fotolar yakalanıyor ki fotoları çeken ve yayınlayanların olaya dair yanıltma gayesi taşıdığına emin oluyoruz.
 • gayet de iyi niyetli fotoğraflardır. daha uzaktan alınsaydı amerikalının tek ayak üzerinde durduğu görülecekti.
 • 22 milyon akp seçmeninin 20 milyonu büyük resim kursu mezunudur. bu fotoğraflar onların bir çeşit iletişimi adeta.