şükela:  tümü | bugün
 • türk satanist grup. kendisi ile ilgili internette çeşitli ipuçları mevcut. kurucuları anlaşıldığı kadarıyla "nazım t." (soyadının tam halini yazan olmamış) ve ressam y. e. (ismini ve soyadını kimse dile getirmemiş).

  1984 yılında eşcinsel ressam y. e. ve bilgisayar programcısı / kara büyücü nazım t. öncülüğünde elit kitlelere yayıldı.
  http://muslumanburo.blogspot.com/…-dosyas-2009.html

  türk kamuoyu kara büyü ayinleri yapan, okült faaliyetlerle uğraşan bir grupla ilk kez 1987 yılında, nokta dergisinin haberiyle tanışmıştı. "t *" grubunun üyeleri, crowley'nin ilkelerini paganizm ve diğer dinlerin ögeleriyle birleştirerek kendine özgü bir büyü tekniği geliştirmişti. grup, gizli güçleri amaçları doğrultusunda kullanmaya çalışıyordu. yayımlanan röportajda her ne kadar "satanist değiliz" deseler de satanizm ile yakından ilgiliydiler. nitekim grubun lideri sıfatıyla nokta'ya açıklamalar yapan nazım t. bu yazıdan kısa bir süre sonra esrarengiz şekilde öldü. aktüel'in görüştüğü bir kaynak, "karanlık dünyanın esrarengiz güçlerine fazla yaklaştığı için öldü. ölüm gününü aylar önce horoskoptan çıkartacak kadar ustalaşmıştı bu işte" diyor nazım t. hakkında.
  http://www.angelfire.com/ak3/kumadam/lavey.html

  türkiye satanistlerle ilk kez 1987 yılında ortaya çıkan 't grubu'yla tanıştı. bazı büyü teknikleri de geliştiren grubun başkanı nazım t, nokta dergisi'nde yayınlanan röportajından kısa bir süre sonra, esrarengiz bir şekilde öldü.
  http://www.hurriyet.com.tr/…deprem-kurbani-39103109