şükela:  tümü | bugün
 • gecenlerde bir entrisine sukela vermisim trex'in. neler yazmis diye bakarken farkettim. su anda sadece 14 entrisi olmasina ragmen hem de hic farketmeden sukelelarimin bir tanesinin ona gitmesi sevindirdi beni.

  hani yeni bir sey alirsiniz ya da gorursunuz; hep boyle kalsin bozulmasin istersiniz bunun ne kadar zor oldugunu bilerek ama dusunmek istemeyerek.. sanirim bu ozetliyor trex hakkindaki dusuncelerimi.
 • ebedi sira arkadasi (herhalde pek bir konusmayacagimizi dusunuyorlardi hocalar) ama pek de uzun surmezdi oturma duzenimiz. dersin ortasinda durduk yere kopup durunca hemen ayiriverirlerdi.

  su t rex kisisini muhtemelen bir net kafede gorursunuz. mulayim bir sahsiyet gibi gozukur oyle kendi halinde takilan... ama zaman gectikce ve arkadasliginiz ilerledikce mevzu bahis sahis yeri gelince muhabbetiyle ortaligi senlendirecek, yeri gelince gormus gecirmis bir guzin abla edasiyla hayatinizi soyle bir elden gecirecek* ve sorulariniza net cevap verecektir. dr stress tir, derdini soyleyen herkese onerecegi bir cozum yolu vardir. kosladan bile faydali oldugunu bizzat test edip onayladim.

  kablonet kursunu basariyla tamamlamistir. artik kizlari pul koleksiyonunu degil sertifikayi gosterme vaadiyle evine cagirir.*

  aslandir, kaplandir, t rex tir iste baska soze ne hacet?
 • bilinçli bir metal müzik dinleyicisi olma yolunda hızla ilerleyen bir sözlük yazarı. kendisine burdan sesi sonuna kadar açık bir "hedon" yolluyoruz.
 • küçük çocuk.
 • hepimizin godfather'ı.
  keyifli adamdır, dürüst adamdır, kral adamdır.
  herkese nasip olası cinsten bir arkadaştır.
 • bu isimde bir de rock grubu var. ben de 2 albümleri mevcut ama toplamda bu isimle 8 albümleri daha öncesinden de 4 albümleri varmış.

  grup sayfası
 • badilerim alınmasın, en eski, en kıymetli, en can içi badim bu yazardır benim. hiç bakmayın öyle, siz yokken o vardı oolum. hakkında iki kelime etmeden sözlükte fink atmak olur muydu o zaman? e olmazdı pek.

  ali tunç'un minik bünyelerimize korku saldığı lgs hazırlık** dönemlerinde hayatın karşıma çıkardığı bir güzel çocuktur t rex. o zamanlardan bu zamana, nick'i de dahil olmak üzere* hiç değişmemiş, güzelliğinden ödün vermemiştir. hala muhabbet adamı, hala dert ortağı, hala dost saydığımdır. şu "hiç görüşmeden aylar yıllar geçer de yine kaldığın yerden devam edersin gerçek dostlarınla" sözü ahanda bu adam için söylenmiştir, uzak kaldığımızda, uzun süre konuşmadığımızda dostluğumuzun başına hiçbir şey gelmeyecek olduğunu bilmek, bizimle ilgili en sevdiğim şeylerden biridir. bu ara yine kayıplara karışmıştır**, ama döndüğünde dinleyeceğim, sevincini paylaşıp mutluluğuna ortak olacağım çok şey anlatmalıdır bana, en azından can-ı gönülden dilediğim budur.

  t rex hakkında kafamda bir tanım veya verebileceğim bir örnek var, evet. eklemekten de hiç çekinmem, kendisi de bilir. t rex, akla geldiği zaman kocaman gülümsetip, "iyi ki var" dedirten bir güzel insandır.
 • bir cinsel sağlık ürünü, an itibari ile 69 lt gibi gayet manidar bir ücrete flash tv de satılmakta. içince ne yapacağız partnerimizi mi yiyeceğim muamma.

  https://twitter.com/…zkan/status/216640237877731328