şükela:  tümü | bugün
  • gömlek insanı, tişört giyecekse polo yaka tişört giyer.
  • bence bin t-shirt insanı on bin gömlek insanını yok eder.
  • t-shirt insanı birkaç sene içinde gömlek insanına evrilecektir.
  • t-shirt insanı kapı eşiğinde başlayıp doggy ile bitirir.
    gömlek insanı varsa yoksa misyonercidir.
  • al birini vur ötekine.

yok aralarında bir fark. karşılaştırma yapılırken hangi tarafın stereotipleştirildiğinden bağımsız olarak akıllara şöyle manzaralar geliyor. sanki böyleyiz de amk...

lan şunun neresi anlattığın gömlek insanı hemşerim?
    al tamam gömlek insanı, tamam yaw.
    ya he t-shirt insanı he.

üçüncü dünyaya bu kadar hbo dizisi dokunuyo yeminle.

edit: bi daha linkli minkli işlere girmeyecem. oylanınca farkettim linklerin kurbağa olduğunu. aman düzeltmekle mi uğraşacam sikerler kalsın öyle.
  • t-shirt insanı candır, canandır, erkeğim ve çocuklarımın babası olabilir.
    gömlek insanı iş zorunluluğu dışında dahi ütülü gömleklerle gezme gibi bir alışkanlığa sahipse hiç şansı yoktur çünkü kendine fazla değer veren, süslü erkekleri sevmiyorum. bir de bunların takı takan ve kaşını aldıran modelleri vardır ki evlerden ırak allahım. insan parasıyla bu kadar rezil olamaz. (bana göre tabi)

t-shirt insanı derken burada, dış görünüme hijyen, asgari bir düzgün görünüm ve rahatlık dışında bir önem atfetmeyen, sade, doğal insanlardan bahsediyorum tabi ki. yoksa o koca polo amblemli tshirtlerle caddelerde boy gösteren süslü zırtlanlar bu kategoriye giremez. kafa karıştırmasın onlar.

sadelik, doğallık güzeldir vesselam. onca süsleneceğinize kafaları doldurun az, okuyun lan.
  • sokakta gömlekli mutfakta tişörtlü yatakta kaslı.
  • kışın ikiside mont giyecektir.
  • güldüren kıyas. bir kişi de çıkıp ''bunlar ne lan?'' dememiş.

(bkz: tişört insanı)

(bkz: gömlek insanı)

insanlar böyle sınıflandırılmaya devam edilirse yakında şunlar da görülebilir:

(bkz: çorap insanı)

(bkz: kol düğmesi insanı)

(bkz: tanga insanı)

kendinizi şartlandırıp bir gruba ait hissetmenize gerek yok. bir gün tişört, diğer gün gömlek, bir sonraki gün her ikisi birden giyilebiliyor. deneyin, mümkün.
  • bi ropdöşambır giyen erkek değildir.

(bkz: soğuk bir şeyler içer miyiz)