• gömlek insanı, tişört giyecekse polo yaka tişört giyer.
  • t-shirt insanı birkaç sene içinde gömlek insanına evrilecektir.
  • yazları sıcak akdenizde gömlek giyememekten mütevellit t-shirt insanına evrilmekteyim kışları ise gömlekten vazgeçmemekteyim ve ikisi de aynı benim aynı karakter bir değişiklik yok
  • t-shirt insanı daha çocuktur, gömlek insanı yetişkin.
  • bence bin t-shirt insanı on bin gömlek insanını yok eder.
  • t-shirt insanı candır, canandır, erkeğim ve çocuklarımın babası olabilir.
    gömlek insanı iş zorunluluğu dışında dahi ütülü gömleklerle gezme gibi bir alışkanlığa sahipse hiç şansı yoktur çünkü kendine fazla değer veren, süslü erkekleri sevmiyorum. bir de bunların takı takan ve kaşını aldıran modelleri vardır ki evlerden ırak allahım. insan parasıyla bu kadar rezil olamaz. (bana göre tabi)

t-shirt insanı derken burada, dış görünüme hijyen, asgari bir düzgün görünüm ve rahatlık dışında bir önem atfetmeyen, sade, doğal insanlardan bahsediyorum tabi ki. yoksa o koca polo amblemli tshirtlerle caddelerde boy gösteren süslü zırtlanlar bu kategoriye giremez. kafa karıştırmasın onlar.

sadelik, doğallık güzeldir vesselam. onca süsleneceğinize kafaları doldurun az, okuyun lan.
  • t-shirt insanı t-shirt ile beraberliğinden, gömlek insanı da gömlek ile beraberliğinden vazgeçemez.genelleme gibi olabilir ama etrafımdan ve kendimden gördüğüm böyle.ben yaz kış gömlek giyerim, sevmem haricinde başka sebepleri de var.en yakın arkadaşım gömlek giymez hiç.
  • gömlek insanı gösteriş meraklısıdır.
  • bi ropdöşambır giyen erkek değildir.

(bkz: soğuk bir şeyler içer miyiz)
  • tişört insanı terkos'tan, gömlek insanı beymen'den- kiğılı'dan giyinir.
hesabın var mı? giriş yap