şükela:  tümü | bugün
176 entry daha
 • olaylar anlatıldığı gibiyse kendileriyle çalışmak istemiş bir insana çok büyük terbiyesizlik yapmış, insana değer vermediğini muhteşem bir şekilde kanıtlamış şirket. o kişi özelinde değerlendirmiyorum bu olayı. bütün ne ise parça da odur.

  bir de pardon ama herkesin rusça ve ingilizce bildiği bir ortam var mı türkiye'de? neresiymiş ora? kimlermiş onlar? orası batı dilleri ve edebiyatı mı?

  siz kendinizi ne sanıyorsunuz?
 • baştan sona okudum ve bahsi geçen olayın samimiyetine sonuna kadar inanıyorum. ama buraya gelip bu kızcağıza destek olmaya çalışan insanlara laf sokan "linç sürüsü" diyen birkaç düşük zekayı hiçbir şekilde anlamıyorum. ülkemize obeziteyi ve ona bağlı hastalıkları, kültürel olaraksa büyük bir çoğunlukla özentiye dayalı tüketimi yayan bir kurumu korumaya çalışmak sana ne kazandırıyor? hiçbir şey, büyük ihtimal haksızlığa uğrasa bile bu kızcağıza bir şekilde antipatin var. aklıma gelen nedenler (1) yetersizsin ve cv'yi kıskandın haliyle ego yaptın (2) kızlarla aran hiçbir zaman iyi olmadı ve mevzubahis kız olunca burdan ağzı salyalı bir şekilde intikam alıyorsun (3) ya da sen kesinlikle insan olmanın günah oldugunu düşünen herkesin bir şeyelere köpek gibi hizmet etmesinden yana olan ucuz ve basit bir yobazsın.

  ekşi sözlüğün entry sahibi arkadaşın görebileceği ve bizim göremeyeceğimiz şekilde bu entry'yi kaldırması artık buranın da o hep dalga geçtiğimiz forum kültürüne tamamen geri dönmüş oldugunu gösteriyor.

  ben birçok sektörde çalışıp birçok patron karakteri görmüş biri olarak söylüyorum ki kesinlikle siz eziliyorsunuz sizin ağzınıza sıçıyorlar diye herkese böyle davranmak zorunda değiller. paraya ihtiyacın vardır bunun için katlanırsın buna bir şey diyemem ama en azından bir şeylerin değişmesi için iyilik noktasında insana yaraşır bir hayat noktasında bir olmamız gerekiyor.

  aslında uzun sayılmayan şu hayatlarımızda bizi tanımlayan şey olaylara karşı gösterdiğimiz tavırdır. ben tavrımı koyuyorum ve bu gıda zincirine ait hiçbir şeyi tüketmeyeceğim. arkadaşlarıma da tükettirmeyeceğim. aileme de.

  edit: çok önemli bir not eklemem gerekiyor başlığı ilk okudugumda (olay ilk patladıgı zaman) bir sürü entry vardı birçogunu bulamadım ve geriye çok az entry kalmış. ekşi için korkunç bir durum.
13 entry daha