şükela:  tümü | bugün
 • burger king china'nın da çoğunluk hissesini elinde bulunduran firma. bu hızla giderlerse çin'deki burger king sayısının türkiye'yi geçeceğini öngörüyorlar.

  şirketin ortaklarından birisi de ömer üründül. şirketin misyonu burger king blokları arasındaki boşluğu* tüm dünyada en aza indirmek.
 • bunyesinde popeyes ve burger king in turkiye temsilciliğini bulunduran omer urundul un baba mirası ortak olduğu şirket.

  bugün popeyes ta bir genç kızımız hemen yan taraftaki burger king i isaret ederek
  -onlarin patetesi on numara bi kere hem ortaksiniz onlarla biliyorum ikiniz de "tat" ketcaplarinin restaurantisiniz ama sizin patates lastik gibi dedi.

  lan once bi hepimiz dumur olduk falan düşünce yetimizi bi yitirdik, gittik geldik. sonra adana sicagindan bunlar hep deyip oradan hizla uzaklaştık.
 • burger king, sbarro, popeyes, arby's, usta dönerci gibi fast food sektöründe faaliyet gösteren markaların türkiye'deki restoran ağını yöneten şirkettir. 600'den fazla burger king restoranı da dahil olmak üzere türkiye'de toplamda 900'ün üzerinde restoran sayısına ulaşmışlardır.
 • yemeksepetinde puanları yerlerde gezer restoranların hepsi kendine ait olan kuruluş. herkes kötü hizmetten, geç ve soğuk gelen servisten, kullanılan yağın kötülüğünden, tavuk ve patateslerin ağızda bıraktığı garip yağ tadından, pişmemiş hamurlardan, beklemiş kurumuş gönderilmiş ürünlerden dolayı şikayet etmiş. çoğu restoranı 5 ve altı puanda. normalde bu kadar kötü hizmeti veren restoranı yemeksepeti sisteminde tutmaz, ama sanırım buraların sürümü çok olup kendisine iyi kazanç getirdiğinden öüşteri memnuniyetine falan bakmadan sistemde tutuyor. ne de olsa artık müşteri memnuniyetini kim takıyor bu ülkede, varsa yoksa para. ynai ha yemeksepeti ha tab gıda, al birini vur ötekine. tab'a dönersek gıda güvenliği, işletme temizliği, personel memnuniyeti ne seviyede, kendisini adam gibi kontrol eden bir merci varmı merak ediyorum. jamie oliver'ın açtığı dava sonrası mcdonalds'ın artık etler ve amonyak karışımı köfteler sattığını duyduktan sonra at eti skandalıyla hatırlanan burger king neler yapar bilemedim. olum yemeyin şunları.
 • ticket restaurant ile anlaşmasını iptal etmiş, bundan sonra kendine ait restoranlardan (burger king, arby's, popeyes, zart zurt) ticket ile yemek vermiycek deyoolar..
 • yeni mezun insanlara davranışları tüketici olarak hoşuma gitmediği için bireysel boykot listeme aldığım firmalardan binincisi.
 • yapılan iş görüşmesinde yaşananlar sebebiyle bugünden itibaren hiçbir şekilde alışveriş yapmayacağım marka, mendil de yok benden size!
 • boykot listeme aldigim firma. derslerini agir yoldan ogrenecekler, (bkz: bagdat baharat) ornegi orada duruyor.

  markalarini verelim hemen:

  (bkz: burger king)
  (bkz: popeyes)
  (bkz: arby's)
  (bkz: sbarro)
  (bkz: usta donerci)

  bu aksam burger king'de yemek yemistim ustelik, keske bu olayi daha erken ogrenmis olsaydim. tek kurus para kazandirmazdim kendilerine.