şükela:  tümü | bugün
  • fabrika yapımı değil de kendi tasarımını evinde, iş yerinde ya da sevdiklerinde görmek isteyenlerin bayılacağı bir site.

zevkler ve renkler tartışılmaz lafının aksini kanıtlamak istercesine bir örnek süslenen duvarları farklılaştırmak adına bir başkaldırı başlatmak dileğiyle.

benim favorim kesinlikle başyapıtlardan kandinsky'nin "kompozisyon ix kanvas" tablosu.
  • ohaa! sabah sipariş verdim, akşamında kargoladılar! hızlı olduğu kadar fiyatların da ucuz olduğu bir site. umuyorum ki, kalitelidir de!
    editlenecek.

edit: ürünler elime ulaştı. hızlı oldukları kadar da kaliteli. harikasınız dostlar!

gözünüz kapalı alışveriş yapabileceğiniz bir site...
  • fiyatı daha uygun diye kanvas tablo sipariş ettiğim siteydi. kargo süreleri iyi fakat diğer konular için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
    kanvas kalitesi orta derecede ama kanvasın bazı kısımlarında yapışkanlar dışarı çıkmıştı, haliyle resme dikkatli bakılınca fark ediliyordu.
    paket çok özensiz hazırlanmıştı, kanvası sardıkları jelatin kağıt öylesine konulmuş, bantla tutturulması bile düşünülmemiş.
    asılması için verilen çiviler de o kadar dandikti bir şekilde çekiçle vurulabilen çiviler değildi galiba, üçte ikisi vurulurken kırıldı.
    kısacası biraz daha paraya kıyıp daha iyi yerlerden sipariş vermeniz tavsiye olunur.