şükela:  tümü | bugün
  • özgür iradeden sorumlu meleğin adı.
  • aynı görüşte olmadığı sözlük yazarlarına havlayan kuduz bir köpek. başka işi yok sanırım entry'ler hep bu yönde. yazık kimin çocuğuysa.
  • gecelere kadar çalışarak kendisini okutan bir babanın, asker kızı bir annenin çocuğudur. bu vatanın evladıdır, ne ailesinin ne de vatanının alnına kara düşürecek hiçbir harekete de imza atmamıştır. ak trollere ak troll diyerek onları kudurttuğu için nick'inin altı onların ağız ishaliyle dolmaya başlamışsa bundan da olsa olsa gurur duyar.

sizden korkanın hali sizinkinden beter olsun lan, programlanmış köpek sürüleri sizi!

edit: yukarıdaki arkadaş kendisini çukur ve futboldan başka hiçbir konuda entry girmeyen, lakin kendinde evrimi yalanlayacak cüreti görecek kadar da cahil olan bir meczup olarak tanımladığım için bozulup pisletmiş nick altımı. ulan ben de harbiden paralılardan biri sanmıştım, bu direkt mallardanmış ya la. ohoo, demek ki yeterince sağlam vurmamışız, henüz adam gibi ses gelmiyor. getiririz.

büdüt: bir ak provakatörü savunmaya diğeri de damlamış tabi hemen. maaşlar kesilince tabi bir telaş hali, bir ağlamalar zırlamalar... bir de ayar mayar demiş, allahın kadir popcorn yalayıcı primatı yallah yazmayı ayardan sayıyor.

hadi yavrum, siktirin gidin kendi çöplüğünüzde oynayın.
  • bir meczup hali yaman. özel mesajlarımda yediği ayardan sonra nick altıma cevabı verdim yolladım falan yazmış.

iki üstteki yazar arkadaşın dediği gibi yazık kimin çocuğuysa. *