şükela:  tümü | bugün
 • ne yalan söyleyim; kamera kaydı, olay anında tepki göstermemek, internette beş yüz bin siteye koymak beni huylandırıyor arkadaş.

  taciz gerçektir amenna ama bu vıcık vıcık "beni taciz ettiler" deyip her yerde video yayınlamak nedir? tacizcinin görüntüsünü yayınlarsın olur biter. inanmayanlar için de yakalandığı zaman aldığı cezayı söylersin herkes inanır.

  yoksa otobüste bir abazanın yanına oturup ona sürtünen baştan çıkaran sonra herif azıp bunu ellemeye başlayınca videoya çeken "reklamın kötüsü olmaz" diyen ünlü olma meraklısı tiplerle dolar ortalık.

  toplumsal linç korkusu ile dile getirilemeyen şüphelerin yavaş yavaş açığa çıkması.
 • insanların pisliği eskiden bu kadar aleni değildi, taciz edilen korkuyordu, sindiriliyordu.
  insanlar şimdi cesaretle, yaşadığı olayı ifşa etmeye çalışıyor, başkasına yapılmasın; anan, bacın, çoluğun çocuğun bunları yaşamasın diye hepsi bu.

  anana bacına yapsınlar da onlar ifşa etmesin kabul mü??
  tacize uğrayıp ifşa etti diye meşhur olan kim var ulan.
  o pis koku senden geliyor. uzakta arama
  zihniyetinize....
 • aktrollerin beyinlerinin kokuşması kaynaklıdır.
 • potansiyel tacizcilerin korkmasına neden olmasından kaynaklanıyor olabilir.
 • ekşisözlüğün yavaş yavaş couchsurfing forumlarına döndüğünü gösteren tespit . orda da buna benzer çıkışlı bir "yabancı kezbanlar ülkelerinde ilgi bulamayıp geliyolar sonra ülkedeki tacizden bıktıklarını söyleyip egolarını tazeliyorlar" gerzek teorisi vardı son zamanlarında. türk erkeği ülkesinin maço sapkın kültürünü anladığı zaman uzaya çıkacağız amk.
 • ancak bir tacizcinin düşüncesidir. bu taciz videoları yüzünden işleri kesat gitmeye başlamıştır ve o da çareyi taciz videolarına çamur atmakta bulmuştur.
 • (bkz: #69277112)
  (bkz: #69223791)
  (bkz: #69195575)

  tacize uğradığını iddia edenin sosyal medya ile tehdit etmesi yüzündendir. biliyor tabi buralarda bi dolu meriç feminik ve psikopat işsiz hazırda bekliyor. bişey olacağı olmasa bile istediği erkeğin sinirini bozabilir burada bir taciz başlığı açarak. genelde başlıklarda da adama bok atma amacı hissediliyor bir mağduriyetten çok. buna rağmen her gün böyle başlıklar açılıp aynı saçmalıklara göz yumuldukça her kız taciz bahanesiyle erkekleri tehdit edecektir.