şükela:  tümü | bugün
  • edit: açığa alınmıştır (bkz: #73342758)

diyarbakır'da vuku bulan hadise

"diyarbakır'daki bir kız imam hatip lisesinde coğrafya öğretmeni olarak, evli ve 3 çocuk babası a.b. (34) hakkında, öğrencisi 16 yaşındaki öğrencisi a.d.'ye cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla 4.5 aydan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.*

iddia ardından lice ilçesinde bir okula atanan a.b., şikayetini geri çekmeyen mağdurun babasına, "bir hata işledim. bu suçun allah'ın şeriati doğrultusunda mahkeme edilmesi gerekir. davayı şeriate taşımak yerine, allah'ın yasakladığı tağut ve hükmüne havale ettin. şeriat'a gidelim, cezam ölüm de olsa razıyım" mesajı çekti. kaynak"

dipnot: işid mensupları türkiye cumhuriyetini yönetim şekli nedeni ile tağut sistem olarak görmektedir, ilgili öğretmen'in beyanı ile işid söylemleri bu bağlamda uyuşmaktadır.*

edit : süleymancılara ait yurt'ta çocuklara yönelik tecavüz ve taciz olayları sonrası gazeteci mustafa hoş'un ilgili yurt binasına yaptığı ziyaret sonrası genel durumla alakalı tweet'lerine aşağıdaki entry'den ulaşılabilir;

(bkz: cemaat yurdunda 9 çocuğa tecavüz eden görevli/#73322184)
  • hassiktir denilip geçilmesi gereken talep. türkiye cumhuriyeti'nin yasaları bunlar işine gelmiyorsa bunu ödedikten sonra aynı suçu istediğin hükümleri uygulayan ülkede de denersin. tabii kız öğrenci görebilirsen.
  • taciz ettiği kızı şeriat hükmüne göre ikinci karı olarak alıp olaydan sıyrılmaya çalışan bir şam şeytanı olduğunu düşünmüştüm ki, herifin geçmişte hizbullah üyeliğinden hüküm giyip hapis yattığını öğrendim. topluma kazandırma yasası kapsamında sicilini sildirip öğretmen olmuş. asıl rezalet bu. kaç tane eski hizbullahçı öğretmen var, çocukları bunlara mı emanet ediyoruz, bu noktaya mı geldik?
  • sizin ben atomlarınızı sikeyim amına koduğumun insan müsveddeleri amına koduğumun pislik, murdar, hasta ruhlu, sapık, uçkur düşkünü, cibilliyetini siktiğimin mikrobik organizmaları. darağaçlarında diliniz ağzınızdan çıkıp sarkmış olması gerekiyorken sizin gibilerin güzelim tabiattaki oksijeni soluması bile insanlık suçu, amk haysiyetsiz yobaz elementi.
  • amk evladı madem tağut bu devlet neden orada çalışıp parasını yiyorsun şeref yoksunu

şu adamın öğretmen yapılmış olması başlı başına küfür gibi
  • seriat mahkemesinde aklanacagini insanlik mahkemesinde ise aklanamayacagini icin bildigi seriat isteyen adi pislik!
  • be amına tabut soktuğumun evladı! öğrenci çocuktur, öğrenci bir öğretmenin evladıdır, öğrenci emanettir. sen öğrencini taciz ederken allah, kitap zerre aklına gelmesin ama yakalanıp götü kaptırınca dinden imandan dem vur.

sikini kesip ağzına vereceksin amına koyduğumun zanisinin.
  • ışid üyesi imam, pkk'lı memur, fetö'cü mit ajanı'ndan sonra hizbullah terör örgütü üyelerinin öğretmen yapıldığını da duyduk

...vallahi eski türkiye'yi özledik...

edit: (bkz: imam hatipler kapatılsın)
  • yukarıda başka bir yazarın da söylediği gibi, şerefsiz köpek başkasının çoluğuna çocuğuna sulanırken allah'ın emirlerini düşünmüyor da ceza alacakken düşünüyor.