şükela:  tümü | bugün soru sor
  • içimin yağlarını eriten olay.

(bkz: yetmez ama evet)
  • kaba kuvvetle bir şeylerin çözülemeyeasdsadasdasdasd.

şaka şaka çok güzel, çok da iyi olmuş olaydır. dozunda atılan dayak ile de iyi bir etki bırakılmış.

benzer aksiyonları yerli sapıklar ve kadına şiddet uygulayan magandalar için de istiyoruz.
  • cok sevinilmis genel olarak bu dayaga. sapikligindan dolayi seviniliyorsa hep beraber sevinelim ama suriye diyeyse bu sevinc naralari, ayip olmus biraz.
  • bir adanalı olarak "allahınıza ölürüm ulan allahınıza" diye bas bas bağırdım gece gece.

allahınıza ölürüm sizin ben.
  • gece gece rahatlatıcı, relax tarzda bir paylaşım olmuş, ellerinize sağlık.

bunlar ancak böyle şeylerden anlıyor arkadaşlar. emin olun çok denedik, ama savaştan kaçıp sığındığın ülkenin kızlarına sarkıntılık etmek taciz etmek ne demek lan?

peşin edit: buna duyar kasacak tatlı su hümanistlerinin amk! yarın öbür gün karınıza, kızınıza gelip taciz ederlerse sesini çıkarma hakkın yok.
  • başlığının ağır spoiler içerdiği olay. bütün keyfi kaçtı.
  • artık icimiz rahat bir sekilde "nataşa"lı, "sen istiyor duş"lu esprilere devam edebilecegimizi gösterir.
  • adana'yı hep olumsuz haberlerle mi takip edecektik? böyle haberlerle gelsinler canımı yesinler.

içimizin yağlarını eritmiş görüntülerdir. helal olsun kardeşlerimize.

hepimiz biliyoruz ki, tacizcilerin cezasını devletin vermesini beklemek saflık olarak nitelendirilebilecek bir iyi niyetlilik. iş devlete kalsa bu tacizciler ellerini, kollarını ve değişik organlarını sallaya sallaya aynı şekilde kızlarımızı taciz etmeye devam edecekler..

devletin ceza veremediği yerde iş ne yazık ki halka kalıyor. ki bu şekilde en azından kamu vicdanı rahatlıyor.

bunlara bu şekilde dayak atılmasına karşı çıkıp duyar kasan arkadaşlar, sanırım aynısı kendi kızkardeşlerine yapılsa yani kızkardeşleri istemedikleri halde bu eblehler tarafından taciz edilse, bu suriyelilere;

"enişte nasılsın" derler.
  • sağolun kardeşler.
  • tacizcilerin cezasını halkın değil devletin vermesi gerekir. her önüne gelen ben punisherim cezalandırıcıyım der ise işte o zaman bir şeyler ters gider. bu arada ellerine sağlık.