şükela:  tümü | bugün
 • vatandasi surekli taciz ederek kontrol altinda tutan yonetimlerin tacizcileri desteklemesinden kaynaklanandir. bas tacizciler diger tacizcileri destekliyor garip degil bence.
 • referans kaynak: (bkz: 5 mart 2018 mustafa hoş tweet'leri)
 • bilinçli yapıldığını düşünüyor herkes, hepimiz.
  ama ses çıkarmıyor hiç kimse, hiç birimiz.
  aslında hepimiz bir hiçiz, kendi başımıza gelmedikçe canımız yanmıyor ya, ben de dahil hepimizin allah cezasını versin, vermiş de zaten.
 • amaç tacizciyi cezalandırmak değil zaten, amaç insanları evlerine kapatmak, bizim çizdiğimiz yörüngeden çıkarsanız ahanda başınıza bunlar gelir deyip aba altından sopa göstermek, tacizci bir nevi ahlak polisi rolünde bknz. http://haber.sol.org.tr/…-onerisini-reddetti-230318
 • bir tacizci/tecavüzcü ile bir teröristin ne farkı var anlayamıyorum. biri toplumu bir diğeri toplumun uapı taşı bireyleri hedef alan terörist bunlar.
  terör suçu söz konusu olduğunda komşunuzun bir ihbarı yeterli oluyor tutuklu kalmanıza. komşu ihbarı ile aylarca tutuklu olarak mahkeme günü beklerken be geçerli bir delil bile yokken sadece bir şikayet gördüğü işkencenin de etkisiyle ölüp öldükten 1,5 yıl sonra görlen davasında beraat ettirilen “terör şüphelileri” varken onlarca küçük cana ve kadınlara tecavüz/taciz etmiş adamlar, onlarca şikayete ve hatta delile rağmen “delil yetersizliği, delillerde takipsizlik” diye salıveriliyor.

  çocuklarımızı koruyamazsak toplumu koruyamayız. çocuklarımızın geleceğini hiç eden bu tecavüzcü teröristler tutuklu yargılanmalı ve en ağır cezaları almalıdır.

  bir şey daha var, çocuğu toplum korur. çocuklar hepimizin. sessiz kalmayın. ensar vakfı olaylarına ayaklanmayan konyalılar suçludur mesela. o vakfın hala faaliyet göstermesine müsaade eden toplum suçludur. susmayın.
 • hukukun üstünlüğü endeksinde 113 ülke arasında 101. olan bi ülke için normal olan durum.

  ülkede hukuk-adalet öyle bi hale geldi ki yarın sonsuz adalet sonsuz hukuk isteyen biri türkiyeyi yönetmeye başlasa muhtemelen ülkenin düzelmiş halini biz göremeyiz.