• tacizcinin deri eldivenli ve üstsüz olması dikkatlerden kaçmamıştır.*
  • adam gibi adam, baba gibi babadır. evinin önünde karısı ve çocuklarının yanında kendisini tahrik etmeye çalışan adamı tek yumrukta nakavt etmiş ve yüreğimizi ferahlatmıştır.

buyrun mutlu son bknz
  • tacizci gibi tacizci görmemizi sağlamıştır. deri eldiveniyle, çıplak üstüyle şahsımdan tam puan almıştır. sabah kabataşta başörtülü bacıların üstüne idrarını etmiş, öğlene doğru dolmabahçeye geçip camiye ayakkabısıyla girip bira içmiş, birayı fazla kaçırınca sabah gözünü avusturalyada açıp bu abiden dayak yemiştir. 10/10
  • videodan gaza gelip tacizcilere saldırmadan önce dikkatinizi babanın fiziğine ve hızına vermenizi öneririm... o şekil değilseniz haydar dan yardım almanız daha güvenli olacaktır aileniz için....
  • sarhos bir herife hakkettigini sag dirsek vurusuyla vermis son dereceli sabirli adamdir.
  • sabah sabah moralimi yerine getirmiştir. eline sağlık dirsek adam.
  • adam gibi yüreğiyle
    helal olsun koçum benim
    indir dirseği ibneye
    helal olsun koçum benim
  • baba medeni şekilde iki buçuk dakika boyunca pılını pırtını topla evimden malımdan ve çocuğumdan uzak dur deyip bir adet ecnebi, kafası güzel çomarı ikna etmeye çalışıyor. iddia ediyorum türkiye’deki en naif insan şu durumdayken bile en fazla iki dakika dayanır. ben ki en son orta okulda kavga ettim, şu tipi gördükçe ve kızımı taciz ettiğini bildikten sonra, kalıbıma bakmadan kene gibi yapışırdım.
  • (bkz: tekken'deki paul'ün ölüm yumruğu)

edit: apostrof düzeltildi.
  • tacizcinin çenesine dirsek atarak bayıltımıştır, yumruk değil...

basit bir vuruş yapmamış, daha önce öğretilmiş ve çalışılmış bir vuruş yapmış. dolayısıyla tamamen hazırlıksız yakalanan adamın bayılması da gayet normal... bildiğiniz gibi çene darbelere karşı çok hassastır ve eğer profesyonel boksör falan değilseniz dirsekle vuruş yapmak yumruktan çok daha etkili olabilir.

zaten arkasında eşşek kadar "coach" yazan adama sataşmak için geri zekalı olmak lazım. tacizci bunu yaşam koçu falan sandı herhalde...
hesabın var mı? giriş yap