şükela:  tümü | bugün
  • maalesef var böyle bir şey. şu an şu saniye böyle bir şey yazıyorum çünkü daha az önce başıma geldi ve ben hiçbir şey yapamadan uzaklaştım. az önce yani saat 22.20 - 22.30 sularında annemle beraber bankadan paramı çekmeye giderken yol üstü anneme "sen burada bekle ben karşıya pastaneye gidip tatlı alayım." dedim. tam karşıya geçerken pastanenin önünde kırklı yaşlarda bir adamın ağzında sigarayla karşımda mastürbasyon yaptığını gördüm. yaptığını görmemle yarı baygınlık durumuyla dönüp olayı anneme anlatmam bir oldu. tabi annem bağıra çağıra küfür etti o puşta, annemden güç alıp ben de küfrettim. arada arabalar gidip geliyor, bu şerefsiz hızla pastaneye girdi biz de hiçbir şey yapmadan uzaklaştık.

uzaklaştıktan sonra şöyle bir düşündük biz neden ortalığı ayağa kaldırıp bu omurgasızı şikayet etmiyoruz diye. sonra aklımıza şu geldi: biz bu adamı şikayet etsek bile hiçbir şey olmayacak, kanıt yok bir şey yok, ifadesi alınıp serbest bırakılacak. yaşadığımız yer küçük bunun için olay duyulacak, bu olay duyulunca da adam bu duyulmadan pişman olmayıp aksine zevk alacak orda burda anlatacak beni yolda görecek belki ve gördükçe karşımda pis pis sırıtacak. zaten benim aklıma herifi şikayet etmek değil babama dövdürtmek geldi çünkü bu ülkede adaleti kendiniz sağlıyorsunuz ama babama daha önce böyle bir şey yaptırdım ve gerçekten babamın benden çok daha fazla üzüldüğünü gördüm. kıyamadım yani, üzülsün istemedim. şikayet etmemle beraber haklı bulunup adamın ceza alacağını bilsem gözümü kırpmazdım ama yapamadım çünkü ifadesi alınıp bırakılacağından adım gibi emindim; ailemi üzecektim, adam hiçbir şey olmamış gibi ifade verip çıkacaktı hatta bu durumdan zevk alacaktı ve insanlar günlerce benim hakkımda konuşacaktı. ben de sustum, her kadın gibi sustum!

edit: #96435985 daha "de" nin yazımını bilmeyen potansiyel tacizci, sen şuradan bi siktir ol git!
  • anlatım da bazı eksiklikler var. adam pastanedeki baklavalara bakıp da mı mastürbasyon yapıyordu anlaşılmıyor. yok değilse pastaneden alış veriş yaparken mi bakıyordu? ya da adam pastanenin önünde mastürbasyon yaparken mi siz geldiniz? o zaman adam rahatsız olmuş olabilir.
  • bu adamı dövünce her şey düzelecek mi, dövünce o adamdan ne farkımız kalacak ? hukuki yollara başvurmak yerine şiddete başvurmayı tercih edenleri kınıyorum.