• tüm ürünlerini afet bölgesine gönderdiği için online satışı geçici olarak durduran firma. bu yaptıkları iyiliği unutmayacağız. teşekkürler.
  • migrosta satılan mercimekli enginar yemeğinin tadı muazzamdır.
  • çeşitli gıda ürünleri üreten firmanın markasıdır. ta!da! diye yazılıyor ancak sözlük böyle bir başlık açılmasına izn vermediğinden buraya yazmak durumunda kaldım.

dürüm çiğköftesini a.101 lerde görmüşsünüzdür. güzel mantık ancak çok kötü, macun kıvamında başarısız bir ürün.

gelelim esas değinmek istediğim ürüne; üçgen paketlerde ki sandviçlerine. öncü dardanel'in pazar payından elde etmek için girişilmiş ve benzinliklerde de bunu başarmıştır bir süreliğine ama ürünlerin tadı, içeriği o kadar çakma olduğunu belli ediyor ki, bu düşük kaliteyi insanlara yedirebilmek için fiyatı dardanel'e oranla yarı fiyat yapmışlar. gene de başarılı olamadılar ki çoğu benzin istasyonları tekrar dardanel'e dönüş yapıyor. ürünlerde saklama ve sevkiyat koşullarından kaynaklı bozuk çıkabiliyor.

dardanel'e bir diğer rakipte mister no! markası. teriyaki soslu tavuk sandviçi cidden güzel. bu aralar favorim bu.

edit: mister no ile dardanel markasının ayrı ayrı satıldığı tarihlerde mister no paketlerinin üzerinde dardanele bağımlılığıyla alakalı hiç bir ibare bulunmamaktaydı. entryi yeni okuyup "mister no dardanelin" diye mesaj atan arkadaşlar üçgen sandwichlerde dardanel markasının artık olmadığını, dardanelin mister no yu ya çıkararak ya da satın alarak piyasada kendi bünyesinde tek marka olarak bıraktığını gözden kaçırıyorlar galiba.
  • az önce "ızgara tavuklu pesto soslu sandviç"ini yedim. yetkili kardeş bunu okuyorsan sana laflarım var:

olum sanviçin görünür pencereli kısmına tavuk koyup geri kalan kısmı bommboş kuru ekmek halinde bırakmak nedir lan!? bir sandviçi 67 liraya millete kakalayıp 10 gr tavuk koymak nedir? marketteki markalar bile şark kurnazı olmuş nasıl bir ülkedeyiz. kendinize gelin! üzerindeki protein değerleri falan da külliyen yalan muhtemelen. bak yarın öbür gün vaktim olur tüketici hakem heyeti vb uğraşırım valla :) yanıltmayın tüketiciyi, zaten yanıltan yanıltmış siz yapmayın, adam gibi tavuk koyun içine, ülkede tavuk kıtlığı yok mq.
  • paketli hazir yemek konusunda ulkede ya cok salçalı, ya biraz tatli, ya biraz fazla tuzlu ya da yagli olarak urunler uretiyordu markalar.
    bu baglamda ev yemegi tadını en iyi tada yakalamis.
    sanirim tsk icin uzun zamandir yaptiklari isitilabilir ev yemegi paketlerinden gelen tecrubenin bir yansimasi bu.
    gayet lezzetli kuru patlican dolmasi, kuru fasulye, yayla corbasi yapıyorlar.
    rakiplerinden daha başarılı.
    ozellikle doga aktiviteleri icin ogun ihtiyacıni karsilamada hem yer kaplamiyor hem de doyurucu porsiyonlara sahip.
    fiyat politikalari kendi sitelerine bakinca biraz pahali.
    lakin getir'de sanirim indirimli satista.
    bir denemekte fayda var.
    zor zamanda cok hayat kurtarir.
  • ton balıklı sandviçini görüp deneyeyim dedim. allah beni kahretsin. adamlar, kuru ekmeğin ortasına mayonez sıkıp sandviç diye satıyorlar.
  • outdoor kitlerinin profesyonelliği karşısında şaşırdığım firma. içinde alevsiz ısıtıcı bile var. beklentilerimin üzerinde bir şeyle karşılaştım diyebilrim. türkiye'den böyle ürünlerin çıkması gerçekten güzel.

bir incelemesine şuradan bakılabilir: https://youtu.be/0i7ewyn4chs
  • zeytinyağlı yaprak sarmasını denemenizi şiddetle tavsiye ettiğim firma. içindeki malzemeler tam ve baharat oranı çok güzel. bir konserve üründen beklenmeyecek şekilde leziz.
  • hazır yemeklerini kabında mikrodalgada ısıtamıyormuşsunuz. bunu buz gibi salsa soslu tavuk yerken ambalajın arkasına bakınca öğrendim bugün.

yahu hazır yemek fikrinin amacı kolay, basit, hızlı olması değil mi? ben senin ürününü neden borcama koyup mikrodalgaya koymak zorundayım acaba? neden bulaşık yaratıyoruz bekar evinde? yayla gıdanın yapabildiğini neden yapmıyorsunuz ki?

arkasına "ambalaj mikrodalgada ısıtmaya uygun değildir" yazmak nasıl bir motivasyon?
    anlamak zor.. zor..
  • enginar ve kerevizi bana sevdirmeye başlayan şirket. ama lütfen daha ucuza kampanyalı sunalım bu ürünleri de bol bol alıp stoklayalım.
hesabın var mı? giriş yap