şükela:  tümü | bugün
  • olmuş dedirten çerez.
  • mide bulandırır. ayrıca kuruyemişi avuçta taşımayı seven insanlar için bir eziyettir. el yapış yapış olur.
  • henüz tatmaya fırsat bulamadığım yer fıstığına olan sevgimden ötürü çok merak ettiğim kuru yemiş.
  • tadım'ın "doğal beslen kendini iyi hisset" sloganı ile mısır şurubu bu pakette buluşmuş.
  • şu sıralar abone olduğum akşam eğlencem.
  • dün migrostan 200 gr pakedini 4.5 liraya aldığım mükemmel lezzet. akşam efes maltla, sabah çay ile gidebilen değişik bir lezzet yapmışsınız tebrikler tadım. olmuş.
  • görür görmez, "bu böyle olmaz ki." dediğim atıştırmalık. peki nasıl olur? 200 gram fıstığı alırsın, kabuklarını soyarsın, hepsini rondoya atar en yüksek seviyede bi 10 dakika kadar bızırdatırsın. yağını saldığını, hamur kıvamına geldiğini görür, sevinirsin. sonra istersen içine bal ekleyip biraz daha bızırdat. en sonra da hamur kıvamı fıstığı avuç içinde yuvarlar misket büyüklüğünde nur topu gibi bi bira mezesi elde edersin. hem bal diye yediğin o ne idüğü belirsiz mısır şurubunu emcüklemiş olamazsın, hem de kendinle iftihar edersin.
  • geçen tekelden 2-3 bira aldım, tuzlu fıstık alacaktım yanına. gözüm buna ilişti, heyecanlandım çünkü daha evvel yememiştim. resmen yenilik!! hemen iki paket aldım. eve geldim. hollanda'nın ispanya'ya 5 tane itelediği maç. başladım yemeye\içmeye. nımnım nım namnam nam bir baktım casillas yerlerde sürünüyor. bi üzüldüm. r. madrid formasıyla çıktığı ilk maçı hatırlıyorum adamın. gözlerimin önünde halı sahadaki folloş olmuş takımın şebelek kalecisine dönmüştü adeta son golde. sonra bir baktım maç ve malzemeler bitmiş. tadından bir şey anlamadım. maçın yüzünden mi yoksa nşa'da da böyle mi bilmiyorum. en kısa zamanda youtube 'den bi seri b maçı izlerken test edeceğim. umarım hayal kırıklığına uğramam. çünkü hayal kırıklığı çok boktan bir şey.
  • ilk tattığımdan beri müptelası olduğum yeni şişmanlatıcım.
  • snickers çikolatasının sadece içini yediğinizi hissettiren tadım marka çerezdir.

direkt kilo yapar.