• süper domates corbasi yapan ve yediğim en iyi pizzaları yapan mekan.
  • bu gune kadar yedigim en iyi pizza olan denizalti yi yapan pizzaci. eskiden burada sinirsiz salata alir, sonra caktirmadan defalarca salata bardan tabagimizi doldurarak 3-5 kisi doyardik.
  • yemeksepeti'nde kampanya yapmışlar. iki orta pizza 28.90 tl. aa negzel diyerek tıkladığınızda, dandik fit pizzalar dışındaki pizzalar için, pizza başına 2 tl fark alıyorlar. böylelikle muhteşem kampanyaları 32,90 tl'ye geliyor. tam bir köylü kurnazlığı.

yeminle tiksiniyorum. yanımda şubesi yansa, alkışla tempo tutarım.
  • forum istanbul'daki şubesi uzun süredir gözüme takılıyordu, bir gün gider pizzalarını denerim diye aklımdan geçiriyordum...dün gittim söylemesi ayıp...başta türk gerçeği diye bir pizzası var onu gözüme kestirdim ama üzerinde ceviz olduğunu görünce vazgeçtim, riske girmeyip karışık söyledim...ortalama 20 dakika sonra gelen karışık pizzanın inanın bim'de satılan dörtlü dandik pizzalardan hiç bir farkı yoktu...çok aç olduğum için pişmeyen sosislerini bile görmezden gelip yedim ama inanın bir gram doymadım...23 cm'lik pizza ile bir kolaya 20'liraya yakın para verdim ama haybeye...o beğenmediğim pizza hut ve sbarro'nun pizzalarının elini öpesim geldi tadım pizza'yı gördükten sonra...

tadım dedikleri olay pizzalarının tadımlık olması galiba asdfg...başka mantıklı bir açıklama getiremiyorum...
  • küçük esnaflık yapmaktadır baya bir zamandır. ankamall'de kocaman afişlere karışık ve içinde etli olan pizza resmi koyup 8 milyon gibi bir fiyat yazmaktadır ancak gittiğinizde ve sorduğunuzda ¨bu fiyat sebzeli pizzalarımız için geçerlidir, etli pizzalar 10tl'dir¨ demektedirler. bu tarz yalan reklam yapanlara uygulamalar olması lazım, ne olduğunu öğrenip sırf bu yaptıkları şark kurnazlığı için o etli pizzalarını ucuza yiyeceğim. gerçi geçirebildiğime geçiririm ben gene diyerek o afişleri değiştirmeyecekerdir gene eminim ama olsun.
  • zincir mağazacılık yapan pizzacılar içinde en iyisidir. çünkü tek dükkanı varmış gibi hissettirir.
  • rejim yapanların "7 tahıllı diyet pizza hamuru" ile yapılmış "kalbim ege'de" pizzasını, rejim yapmayan şanslı insanların ise sıcak çikolatalı suffle'sini yemesini tavsiye ettiğim bayıldığım pizzacı.
  • ilk şubesi 1984'te, hoşdere caddesindeki gemi şeklindeki evin sokağında açılmıştır. köşede minicik bir dükkandı. o zaman mahallenin veletleri olarak, ara sokakta açılan bu bit kadar yerin pek işlemeyeceğini düşünürdük. bir süre sonra gördük ve duyduk ki günlerce hatta haftalarca önceden rezervasyon yapar hale gelmiş. sonra şubeler şubeleri takip eder oldu.*
  • en güzel pizzları yapan yer...
    tai çıkarmışlar birde körili mörili süper pizza...
  • 7 tahıllı ince hamuru ile pizzayı kahvaltı menüme sokmayı başarmış pizzacı. ha bir de tai pizzası var ki anlatılmaz yenir...
hesabın var mı? giriş yap