şükela:  tümü | bugün
 • tadım kuruyemişin en son piyasaya çıkardığı ürünü. 75 gramlık pakette 15,3 gram protein ve 383 kalori olduğunu iddia ediyor.

  --- reklam ---

  tadım’dan enerji, protein ve lezzet dolu yepyeni bir karışım tadım sportif! tadım sportif’in 75 gramlık paketlerinde ‘cranberry, kavrulmuş beyazlatılmış badem, kavrulmuş yer fıstığı, çiğ kabak çekirdeği içi ve kurutulmuş dut’ bulunuyor. spor öncesi ve sonrasında enerji ile protein ihtiyacını karşılayan tadım sportif’in bir paketi 15,3 gram protein, 383 kalori içeriyor.
  --- reklam ---
 • ekşi sözlük basketbol ligi sponsorlarından tadım'ın sporculara yönelik çıkardığı yüksek protein içerikli sağlıklı atıştırmalık. maç sonları protein diye ağlaşan kaslara, enerji diye inleyen bedene hızır acil gibi yetişiyor. denendi ve onaylandı.
 • tadım'ın hem spora hem de boğazına düşkünler için çıkarmış olduğu karışık çerez. spor yapmasanız bile tadından dolayı yersiniz, gayet eğlenceli bir paket. badem ve yer fıstıklarının yanında turna yemişi ve dutlarla tatlandırılmış. paketten yerseniz kabak çekirdekleri hep dipte kalıyor o konuda uyarıyım. *

  not: ben de kendisiyle ekşi sözlük basketbol ligimaçlarından birinde tanıştım ve paylarını bana veren takım arkadaşlarıma buradan kokulu teşekkürlerimi yolluyorum.
 • sağlıklı ve proteini yüksek atıştırmalık tavsiyesi istiyorsanız, yeni çıkan sportif bar ürününü öneririm.
  ürün hem cebe sığıyor, hem de acıktığınızda gayet doyurucu görevi görüyor.

  özellikle esbbl'de maç sonu yorgunluktan titreyen bünyelere bir kurtarıcı olarak yetişmiştir.
  enerjinin tadını çıkarmak diye birşey var.