• eskiden muhabbet kuşlarımızın kafeslerine sokuşturduğum ballı yemlerin görüntüsündeki lezzet oluşumu. kemirirken kendimi muhabbet kuşu gibi hissediyorum.
  • süper lezzetli şey. her üç çeşidini de denedim, antep fıstıklı ve fındıklı olanını tercih edin. biraz dişe yapışıyor ama onu da dilinizle, fiçüv fiçiv gibi sesler çıkararak temizleyiverin.
  • kesinlikle yenilebilecek en yararli ve en hesapli abur cubur cesidi. antep fistiklisi enfestir. bir de 35 kurusa yer fistikli cesidi mevcut.

35 kurus para mi lan it oglu it
  • fazla şekerli olan atıştırmalık.

buradan eğer okuyorsanız ürün müdürü/ satış müdürüne seslenmek istiyorum.

zaten içinde üzüm var, bal var, içine şeker de koymuşsun. sen rakip şirketin ajanı mısın da bir de glükoz şurubu koyuyorsun. biraz işten anlasan düşünürsün "lan bu üründe çok şekere gerek yok hem şurup murup millet işkilleniyor. zaten sağlıklı atıştırmalık gibi lanse ediyoruz, koymayalım" der. oldu olacak çekirdeklere de koyun.

patronu kovsun bu gereksiz insanı. aldığın para hakkın değil. patron sen de firmana sahip çık amk.
  • manyak, çılgın, deli, dehşet atıştırmalık. çok tatlı değil baymıyor *. çikolata filan da ihtiva etmiyor *. ya hele o antep fıstıklısı yok mu. müptelasıyız.
  • tadı felan güzel, bakınca çok da sağlıklı gözükmekle birlikte, içinde glukoz (glikoz) şurubu içermesi nedeniyle artık tüketmediğim yicek. ne güzel bişi yapmışsınız kuru meyve kuruyemiş filan sağlıklı gözüküyo, neden koyarsınız ki böyle glukoz şurubu filan, şeker neyinize yetmiyo, 25 kuruş daha pahalı yapsanız da alırdım ben.
  • maaşımın bir kısmını kendisine yatırdım. o derece leziz.
  • her gün bir adet yer fıstıklısından tüketiyorum. söylemeyeyim diyorum ama artık tutamiycam daha da. artık üzümü çok gelmeye başladı. onu biraz azaltsanız diyorum. o zaman belki iki tane yerim. sonra ben 3 dostuma söylesem ikişer de onlar yese, onlar da 3 dostuna söylese.

mail de attım zaten tadımca.
  • antepfistiklisında cm kareye 129 antep fistigi dusen, insani antepfistigi manyagi yapan atistirmalik.
    tadimcanin kalkip “gunde 1 tane yemeniz sagliginiz icin yararlidir, cunku antep fıstıgı bidi bidi icerir” demeyip kendini “abur cubur” kategorisine sokup digerlerine oranla daha saglikli oldugunu soylemesi takdire sayan ve samimi bir hareket.
    icinde bilimum zararli katkı maddesi olan aburcuburlardan saglikli oldugu da kesin.
    simdilerde cikan reklam filmleri de cok sirin ve esprili olmuslar “sıkıcı ve cool olmayan” kuruyemiş barı eglenceli ve cool bir hale getirmiş..
  • tüm çeşitlerini çok başarılı bulsam da antep fıstıklısını aklıma getirenin allah belasını versin.
hesabın var mı? giriş yap