şükela:  tümü | bugün soru sor
  • batinin ahlaksizligini dogunun gormemisligiyle birlestiren muhtesem blog.

bir grup zengin arap pic, instagram uzerinden bulduklari cakma modeller ve tinderellalara para karsiligi akla hayale gelmeyecek fantaziler teklif edip screenshot'larini alip burada ifsa ediyor. ahlaksizligin geldigi nokta ise hakikaten igrenc, ki beni bilen bilir tanidigim en igrenc ve ahlaksiz insan yine kendim'im ve eger ben birseye igrenc ve ahlaksiz diyorsam burada bir durup dusunmekte fayda var. eskortlugu grup seks'i falan gectim, limitsiz kredi kartimi louis vuitton'da ezeceksin karsiligi abla-kardes geleceksiniz amlarinizin icine sicacagim diyen mi istersin, 20 bin dolara sazan baligini yaglayip gotume sokacaksin diyen mi.

igrenc bir dunya anasini satayim. asiret komple 18-19 yasinda kiza 30-40 bin dolari verip inciri de yiyip tasa oturuyor sonra 15 kisi agzina siciyorlar kizin. lan bildigin agzina siciyorlar oglum. en tuhafi da "hummus cartel" diye bir ekip var, merkez tabii ki dubai, kiza "senle butun aile iliskiye girecegiz, 13 yasindaki down sendromlu kuzenim de sana kayip milli olacak <rastgele down sendromlu cocuk fotografi bulup gonderiyorlar> ama dinimiz geregi islama gecmen gerekiyor bunun icin de 'bin fakin benim ilahimdir' diyerek 3 kere kendi etrafinda donup oturup 1 kilo humus yiyeceksin sonra seni gotten sikecegiz" diyorlar, iyice sazana baglamak icin kizdan 'bin fakin benim liderimdir' dedirten selfie video alip onlari paylasiyorlar.

boyle igrenc bir seyin eksi sozlukte nasil basligi yok ben cok sasirdim.

tagthesponsor.com adresinden girin bakin, instagram'da profiline email adresini yazip model gecinen karilara da fazla prim vermeyin.
  • şu son birkaç senede hortlayan ve çoğunluğu instagram'da ikamet eden "fitness model"ların gerçek yüzünü ortaya çıkarmış olan site. ufak meblağlar karşılığında yapmayı kabul ettikleri şeyler bile dudak uçuklatıcı.