şükela:  tümü | bugün
 • instagram modeli diye geçinen high-end escort ablaların para karşılığı neler yapabileceğini gözler önüne seren site.

  dönen paralar 2-3 gece için 15.000-30.000 euro bandında, kadınlar buluşma lokasyonuna ya first class uçuş ile ya da özel jet ile getirtiliyor. tabi fiyatlar bu kadar yüksek olunca işin içine fantazilerin girmemesi mümkün değil.

  genelde kadınlardan anal, golden shower, rim job, deveye mastürbasyon yaptırma, köpeğe siktirme gibi fantazileri tatmin etmesi bekleniyor ve kızlarımızdan çok da tepki görmeden bu istekler kabul ediliyor.

  13-15 yaşında kuzeninin bekaretini alması için tutulan kadınlar bile var. yani olay sadece cinsel fantazi değil. "ya ama bu legal değil" diyen kızlarımız parayı duyunca kanunların varlığını bir anda unutuveriyor.

  blog'un genel amacı ise, bu şekilde bir hayat yaşayıp, gerçekten çalışarak birşeyler elde etmeye çalışan insanları "basit" gören, dışarıdan çok düzgün insanlar gibi görünen kadınların aslında hayat kadını olduğunu tüm dünyaya ilan etmek.

  kadınların üzerinde ahlaki baskılar olmadığında, ne kadar konformist yaratıklara dönüşebildiklerinin en net örneklerinden biri.
  (bkz: the red pill)
 • mukemmel bir siteymis, sabahtan beri gulmekten karnima agrilar girerek okuyorum.