şükela:  tümü | bugün
97 entry daha
  • bu çocuğu begenmeyince kötü insan mi olunuyor? ben begenmedim arkadaş bir antakyali olarak yaptığı daha dogrusu yapamadığı yemekler berbat görünüyor. bizim milletin sorunu mağduru yuceltmek. abartmayin lan. adam fakir diye illa yetenekli mi olacak?
  • arzum çocuğa ürün göndermiş ama arkadaş kullanmıyor çünkü bu ülkede mağdur ve fakir edebiyatı her zaman para yapar
  • mutfakta sürekli bulunan temel malzemeler ile yemek yapan kardeşimiz. kanalına üye oldum bir güzel bildirimleri de açtım her paylaşımını da beğeniyorum. üreten insan değerli insandır.
  • ''arzum çocuğa ürün göndermiş ama arkadaş kullanmıyor'' arkadaş adama ne gönderdiğini bile söylemedi arzum
    biri de biz ona iphone 11 yolladık yazmış.. kanıt..? yok adamın tweeti sadece
    lan olm yardım yerine para istiyor yazmışlar. 12 kardeş hasta anne baba ve bitirmek istediği tahsili herkesin ona yolladığı tabak çanak ile mi yapacak bu adam..?
    story başı bilmem kaç para olayı da tamamen dayanıksız iftira. stroysinde para ile ürün tanıtıyor diyorsunuz sonrada ürün gönderildi kullanmıyor diyorsunuz sizin zorunuza giden ne olm..

buradan paylaşıldığı için ünlü olan ve benim severek takip ettiğim mehmet kanbur'da tonla eşantiyon aldı üstüne vodafone reklamında oynadı. zaten amaç bu değil mi? mal mısınız la siz?
  • ülkede dolandıralacak keriz çok. her türlü sektör oluştu bunun için.

din ticaretinden daha karlı belki de fakir edebiyatı lol
  • işte bunlar hep sınıf bilincine sahip olmamaktan kaynaklanıyor.
    banu_berberoglu_v2 antakyalıya bak sen. ifşa olmaya başladı nihayet. kendisine hediye ve yardım yağarken, hikaye başı bilmem kaç bin lira kazanırken eleman hala etkileşim dilenciliğine devam ediyor, bunu takip eden insanlar da hiç kendilerini aldatılmış hissetmiyor çok enteresan.
    şu şu kadar kazanıyor senin merhametine ihtiyacın yok, keriz olma diyorsun, ama ailesinde hastalar var falan diye gönüllü avukatlığını yapan tipler çıkıyor. sen merak etme kazandıklarıyla varsa borçlarını kapatmış, gelinlik çağdaki kız kardeşlerinin çeyizini düzmüş, ailesindeki hastaların tedavisini tam teşekküllü hastanede yaptıracak kadar iyi duruma gelmiştir şu anda. bundan sonrası fakirlik prodüksiyonuyla kaymak almak. enayiliğinize doymayın.
  • ajhahjsjhaja çocuk taşak geçiyor millet de yardım ediyor buna. mutfağını yaptırmak isteyenlerden parasini istiyorlarmiş gerek yok diye. :) ulan ne safsınız ya, her şeye atlayın amk.
  • enes batur, danla biliç gibi tiplerin para kazandığı sistemden bu çocuk niye kazanmasın?
  • hayatım boyunca bu tarz mağdur edebiyatlarına kanmadım ve kanmadığım gibi tespitlerimde hep haklı çıktım.

gerçekten çok saf ve fazla iyi niyetlisiniz. sizler 100-200 kişilik hesaplarınızla, 3-5 bin tl'lik beyaz yakalı maaşlarınızla yaşamaya çalışırken, eleman 1,1 milyonluk instagram hesabı ve bir sürü sponsoru ile işi götürüyor. helal koçum taha alnından öpüyorum seni. sana kesinlikle kızmıyorum.

benim kızdığım konu; hiçbir şeyi sorgulamadan her şeye körü körüne inanan tiplerle. sırf bu tipler yüzünden bu ülke ne tosuncuklar, ne jet fadıllar gördü. sırf mağdur edebiyatı yapılarak bu ülke 20 yıldır sömürülmekte. bu saftirikler yüzünden her şey müstehak bize.

bu tip durumlarda aklıma hep şener şen ve ilyas salmanın dolap beygiri filmindeki o meşhur repliği geliyor.
    sizin gibi beygirler olmasa bizim halimiz nice olur *
6 entry daha