şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iyi bir oyuncu olmadığını fark edince film eleştirmeni olmaya karar vermiş kişi. (bkz: filmler ve filimler)

şu sıralar stand-up yapmaya çalışıyor.
  • filmler ve filimler serisi ile güldüren adam.
  • küfür ağzına yakışıyor.
  • tip olarak alpay erdem'e benzeyen, hile isimli youtube dizisi'nin yapımcı, senaristi.
  • henüz vizyona girmemiş , hakkında hiçbir fikri olmadığı bir filmi ( (bkz: 3hmobkrcghh) sırf ismi yüzünden yerden yere vuran , kendini eleştirmen sanan insan kişisi.

öncelikle eleştirdiğin filmin yapımcısı ile yönetmeninin aynı olduğunu öğreneceksin , sonra gidip izleyeceksin , ondan sonra gömeceksin . hatta yiyorsa bkm nin de filminin fragmanını izleyip gömeceksin . oradaki abilerinden korkmayacaksın ^^

ama bunlar hep oğuzhan uğurun suçu. program yaptıracağı kişileri alıp karşısına konuşmuyor mu acaba . zira kendisi kürdan hakkında yorum yaparken bile önceden araştırıp hakkında bilgi sahibi oluyor . alıp bunun gibileri karşısına demiyor mu ? “ olm saçma salak işler yapmayın araştırın izleyin “ falan diye .

edit : artı olarak başbakan’ın siyasi liderlerin bile konuk olduğu bir youtube kanalı babala tv siz kanal olarak siyasete bile yön vereceğinizi kitleleri etkileyebileceğinizi söyliyip sonra bu platformda işlemediğimiz bir film hakkında “ gidilmemesi gereken bir film “ derseniz , bu artniyettir , negatif reklam çabasıdır , prim kasma çabasıdır .
  • yeni çıkardığı videosunda , film eleştirmediği dakikalarda ' bendeki göt kimsede yok demiş ' ve ' numarası bende falan yok demiş ' . kendisine burdan sesleniyorum.

ekşide vardır tanıdığın , mesaj yolu ile numaramı alabilirsin.

ergenliğini geçmiş bir insan olarak izlemediğin bir şeye iyi kötü olması fark etmez gitmeyin deme dallamalığın için özür dilersin böylece .
  • ulen ne izlesem diye internette dolaşırken youtube kanalına denk geldim film filim .
    bir kaç videosunu izledim iyi film kötü filim diye eleştiriler yapıyor. eleştiri dediğim teknik bir analiz tadında değil. daha basit ben bu filmi izledim konusu iyi gidin yada konusu kötü gitmeyin minvalinde.

yine internette film arar iken bu sefer babala tv diye bir youtube kanalında karşıma çıktı şu video ile hönkür .

bu videoya ile alakalı görüşlerimi paylaşayım. sigara içmesi küfür etmesi, bakın bakın tv kanallarında bunları göremezsiniz nasıl sigara içiyorum nasıl küfür ediyorum çok asiyim çılgınım ben dermişcesine duruyor. sigarada küfürde hayatın içinde var. hayatı kesintisiz tek bir çizgi olarak tanımlarsak senin içtiğin sigarada ettiğin küfürde o tek çizgide boşluklara sebep oluyor. gözümüze gözümüze sokuyorsun onları. buda çok yapmacık duruyor.
    bu video birde talk show tarzında olmuş. senin hareketlerin konuşman şaka tarzların çok cem yılmaz gibiydi. hatta sana küçük cem yılmaz dense yeri, çok fazla kopyalamışsın cem yılmazı.
    kopyalamakla ilgili sorun var mı? kesinlikle yok. çok kopyalamakla ilgili sıkıntı var. bir tasarımcı a tasarımcının kullandığı rengi alır, b tasarımcının kullandığı bir formu alır, c tasarımcının kullandığı bir malzemeyi alır ve bunları harmanlar kendine özgü bir şeyler çıkartır. yani bir tasarımcı ne kadar çok görürse o kadar çok özgün olabilir. bu söylediğim bir graffiti sanatçısı içinde mimar içinde oyuncu içinde yönetmen içinde geçerlidir.
    bence sende ki bu fazla cem yılmaz benzerliği araştırma eksikliğinden geliyor. hemen hemen her filmi izliyorum diyorsun ama demek ki sadece bakıyorsun görmüyorsun. görmek için kendini bu alanda dahada geliştirmen lazım. zaten bu eksikliğini yaptığın film eleştirilerinde de görüyoruz. yaptığın film eleştirilerini ülkede ki en düz seyirci olan bendeniz bile yapar.
    bu yazdıklarımı yapıcı olarak algılarsanız sevinirim. allaha emanet öptüm by kiss.
  • ilker canikligil gibi bir hocaya laf atabilmiş insan.

para aldığın için, arkadaşın çekti oynadı diye gömemediğin filmler, diziler var bir de ilker hoca'ya laf atıyorsun. değişiktir, yenidir diye dizi övüyor. vampirli diziyi de öv madem değişik ve yeni diye. zamanında adamın kanalının altına "hocam nolur bize konuk olun ühühühü" diye ağlamışlığın var. imdb'si yüksek olana film deyip geçiyorsun, senin de ekstra bir yorumunu görmedik hiç. bu konuda arkadaşından kendi programında laf yemişliğin var. ben bilirim bana güvenin deyip çekiliyorsun. ilker hoca'nın yaptığı tek bir video senin bütün kanalından daha bilgilendirici ve doyurucu. eleştirel parodilerde "her şey amerika'da oluyor ehe ehe" ve bir kaç küfür dışında pek bir şey yok.

bir de adamı reklamcı diye gömmeye çalışıyor. kendisinin transparan kazakla, reklamcı ali taran'ın karşısında yetenek sergilediği video var.* programdaki vasat ikili bile potansiyelin var o yüzden evet diyor.

entry'ye konu video: youtube
  • babalaya geçen mala, embesile bağlıyor. filmler ve filimler kanalından bayıla bayıla olmasa da severek takip ettiğim bir adamdı. vizyona höykürme altında da çıkışlarını, cinli filmlere sallamalarını komik bulurdum ama sen garip bir şekilde ''siz ona ilker canikligil dersiniz ben ilker derim'' gibi manasız bir çıkış yaptığı anda benim için çöp haline geldi. aylar önce ifa yorumlarına yavşıyordun taha, gelin hocam bizim kanalımızda çıkın diye. geekyapara çıkıp golü yiyince mi sinirlendin yoksa bartu ekibindekilerle aranın bozulmasını mı istemiyorsun.
  • ilker hocaya söyledikleri sonrası bir daha izlemeyeceğim kişi.

"ilkere ilker derim,
    o reklamcı bir kere,
    yanındakiler çamaşır ipi,
    bu babalara laf edersen seni içeri sokmazlar,
    sadece gömüyor teknik olarak bir şey demiyor"

bu kadar saçma sapan lafı adam 1 dakikada söyledi. yuh yani.