şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sosyal medyada, daha doğrusu twitter'da takip edilecek delikanlılardan biri.

  https://twitter.com/tahaun
 • lube ayar rt leriyle şaşırtmıştır
 • ertuğrul günay'ın kızının tursab'dan 21000 dolar maas aldığını iddia ediyor. eski bakan bunu yalanladı zaten de kendisi ihl sözlüğü onbinlerce liraya eski sahibinden kimin parasıyla aldı cok merak ediyorum ben.

  sozluk o aldığından beri kapalı ve bir kuruş kazanmadı. bu yatırımın parası nereden çıktı acaba.
 • akp'nin ne denli donanımsız adamlara kaldığının göstergesi. tam bir ak tosuncuk. ahmet altan'lardan, meryem gayberi'lere uzanan sürecin tipik örneği.
 • sürekli tulumba tatlısıyla meşgul edilerek toplumdan uzaklaştırılması gereken ak tosun.
 • vallahi einstein abisi...

  tayyip'in medyaya baskısı hakkında konuşurken:

  dün şöyle birşey dedi beyaz tv'de. "gezi olayları sırasında habertürk'ün önünde elinde molotoflarla bekleyen kalabalık (bakın buraya özellikle dikkat çekmek istiyorum, habertürk'ün elinde molotoflarla beklemiş insanlar, hani atmamış beklemiş, artık atmak için neyi beklediyse, talepleri mi karşılandı noldu bilmiyorum), habertürk'ün yayın politikasına etki etmiyor mu? tayyip erdoğan aramış ve talebini iletmiş bundan doğal ne var?"

  di mi abisi ne var ya, bir adamın medyayı istediği şekle sokup yalan haber yaptırması ya da olan haberleri saklaması normal, bunu protesto edenler ise kanalın yayın politikasını etkilemeye çalışan molotoflu teröristler.

  tayyip falan değil, kurtulmamız gereken asıl adamlar bunlar. tayyip gider, ali gelir, veli gelir, rejim değişir ama bunlar değişmez.
 • yusuf yerkel için yazdıklarım kendisi için de geçerli aynen. dikkat etsin düşmesin sakın. yalnız şunu eklemek lazım kendisi için; biri kendisini provakatör sanır kafasını falan tekmeler, yazık olur içi boş da olsa kafasına. daha önce de böyle bir darbe almış olabilir tabi, kestiremedim şimdi.
 • gerçekten var olan kişi.ben bildiğin sanal alem provakatörlerinden sanmıştım.gerçi ne yer ne içer bilmiyorum nasıl düşünüyor böyle şeyleri ama erdener abi'den gelsin ;

  -patlıcan yiyorum patlıcan sıçıyorum, fasulye yiyorum fasulye sıçıyorum ne yapayım erdener abi?
  -bok ye!
 • an itibarıyla ülke tv'de ersoy dede'nin konuğu olarak soma katliamı üzerine boş boş konuşan akp döneminin çapsız gazetecilerinden biri.

  yusuf yerkel'i savunmasındaki zavallılığa, çhd'nin avukatlarının daha cenazeler kaldırılmadan soma'ya provokasyon amaçlı gittiklerine dair sefil iddiaları eşlik ediyor.
 • nefsi uğruna seri yalanları arka arkaya sıralamaktan gocunmayan bir partizan. nedir o nefsin arka planı? açıklayalım: iktidarın propaganda gazetesi yeni şafak'ta yazarak ve yine iktidarın gücünü yurt çapında çeşitli okazyonlarda kullanarak hayata dair türlü çeşitli arzu ve şehvet nesneleriyle motivasyonunu daima yüksekte tutma halidir.