şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kimi evlerin tuvaletlerinde kar$ıla$ılan taharet muslugundan sıcak** su akması hadisesi, soğuk kı$ günleri ba$ta olmak üzere kıç yıkama* i$ini son derece zevkli hale getirir. her zaman buz gibi su ile kar$ıla$an, donacağını sanan, kendini bu duruma hazırlayan popoya huzur verir.
  bazı evlerde bu suyun ısınması sıcak su hedesine kasten bağlı iken, kimisinde poponun $ansına bağlı, musluk borusunun duvar içerisinde kalan kısmının, yine duvar içinden geçen kalörifer borusuna teğet geçmesi sayesinde olabilir.
  ki$i, sıcak suya kendini fazla alı$tırmamalıdır. aksi taktirde bu konfor bulunmayan yerlerde i$in kolayına kaçarak kıç silmek eylemini gerçekle$tirecek ve hijyen sorunları ya$ayacaktır.
  ayrıca kendi evinde böyle bir lüks varsa ki$ide evdeki haric hicbir tuvalette rahat sicamamak sorunu ba$gösterebilir.
 • ibne tesisatçının taheret musluğunu sıcak su tesisatına bağlaması sonucu gerçekleşen hadise.
  musluğu açarsınız ve bi sıcak su gelirki aman allahım.hele hele antalya gibi sıcak bir kentte oturuyorsanız güneş enerjisinden kaynar su geliyor valla.
  ama hijyende de iyidir bu olay. delik etrafında kurumuş küçük bok parçacıklarını sıcak su ile söker atarsınız. :p
 • altiliyi tutturmak gibi birseydir,dadindan yinmez.
 • eskişehir hamamyolu'ndaki umumi tuvaletlerde umumiyetle bu durum söz konusudur.
 • hemoroid sorunu olanlarin kicina ilac gibi gelecek hadise.
  (bkz: taharex)
 • almanya da yasayan türklerin evinde herdaim bulunan taharet muslugunun normal sayılacak bir özelligi.kıçı başı yakmak elde olmadıgı da olur bazı anlarda ve yeni baslayanlar icin.*
 • taharet muslugundan akan suyun soguk olmasindan hoslanan insanlari uzebilecek,kusturebilecek (artik neye kusturecek bilemiyorum onu) durum.
 • eskişehir hamam yolu caddesinde yer alan umumi tuvaletlerde görülmesi mümkün olan durum.
 • erman toroğlu'nun 2002 dünya kupasında tokyo'da otelde karşılaştığı, sıçarken aynada kendini izlediği ve sabah gazetesi'nde detaylı bir şekilde anlattığı olaydır.
  ...
  "otelde büyük ihtiyacınızı yapacağınız klozete oturduğunuzda önce bir ses geliyor ve otomatik olarak bir su akıyor. sonra kalçanızda sıcaklık hissediyorsunuz. sizi büyük ihtiyacınızı yapmadan evvel tuvalet yumuşatmaya başlıyor. gevşemiş olarak ve gözleriniz kaya kaya ihtiyacınızı gideriyorsunuz. o sırada karşınızda bir ayna duruyor. nasıl zevk aldiğinizi bir de orada görüyorsunuz. oturduğunuz yerin sağ tarafında bazı düğmeler var. korka korka işaretlere bakarak basıyorsunuz. ilk bastığınız yer fıskiye işaretli düğme. önce bir ses geliyor , sonra büyük ihtiyacinizi yaptiğiniz noktaya doğru ılık bir su gelmeye başlıyor.. o kadar rahat bir yer ki kalkmak istemiyorsunuz. neredeyse artık aşağıdan bir el çıkacak 'hadi kardeş artık kalk!' diyecek."
  ...

  (bkz: aynada kendine bakıp sıçmak)
 • bizim şirkette yapmışlar bunu. bal ne ki şeker ne ki. insanın afedersiniz tuvaletten çıkası gelmiyor. taharet musluğundan sonra bulunan en büyük icat. uzun süre maruz kalınması insanı cinsiyet değiştirmeye zorlar ama olsun, insanın içini gereksiz bir mutluluk kaplıyor. oh.