şükela:  tümü | bugün
  • ısim zaten fiyasko da, bu nasıl reklam arkadaş?

https://youtu.be/cjnq16hgxm4

şike yapıp basketi engelleyen operatör, ölümden dönen basketbolcu filan, maksadınız ne, ne anlatmaya çalıştınız?
  • olmamış..
    kim yapmış , kim onaylamış bilemem ama olmamış..
  • göksenin keşke düşseydi oradan dediğim reklam.
  • göksenin köksal ı tutan bir adet yavşağı barındıran reklamdır.

evet kardeş biliyorum rol gereği yaptın. ama reddetseydin.. feto yu oyna deseler filmde, oynayacak mısın? bu kadar mı profesyonelsin? nedir yani?

bırak düşsün işte...

ver ordan bi sigara ver amk.. sinirim bozuldu....
  • şike yapan operatörle kurgulanmış reklam. reklam yaratıcılık işidir, burada düpedüz salaklık izliyoruz. böyle firmalara da on binlerce dolar harcıyorlar bir de. muhtemelen şu reklamı mükemmel bir strateji olarak falan sundular.
  • bir ergenin elinden çıkan reklam. muhtemelen şöyle gelişti senaryo:

+ abi müthiş bir fikir geldi aklıma. basketçileri kendi takımlarının formalarıyla all star gibi gökdelene getirelim. hatunlar falan karşılasın. sonra bunlar en tepede, ama nasıl yüksek biliyor musun, maç yapsın artiz artiz. inşaat çalışanlarından da unsurlar koyarız. sonra işte smaçlar, basketler falan. topçular da tabi aşırı kuuul. sanki her biri hayatın anlamını falan çözdü, bizim üzerimizde insanlar.

- tabi lan, manyak mısın. direk çekelim.
  • milyonluk sporcuların canlarını hiçe saymışlar. biri düşse falan nolcak oğlum manyak mısız?

şaka lan şaka. mal mı sandınız beni. ben de biliyorum aşağıda şişme yastık olduğunu. raad olun.