şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ydh-h ın bölgede yaptıklarını şöyle bir gözden geçirince gayet mantıklı düşünen kitledir. hayata at gözlüğüyle bakanlar bazı şeyleri hiç bir zaman göremeyecekler.
 • başlığı açan yazar arkadaş, olay açıklığa kavuştuğunda, lütfen yazarlığı bırakıp siktirip gitsin, azıcık kendine saygısı varsa... dedirten başlık..

  bu arada ön otopsi raporu, enseden sıkılan kurşunun göz üzerinden çıktığını söylüyor.

  sayın yazar sen ve senin gibi beyinsizlere lafım.. en azından şu mobese görüntülerini izleyin. sizin hümanistliğinizi sizin solculuğunuzu sizin insana verdiğiniz değeri sikeyim. solculara en büyük zararı siz veriyorsunuz amına koduklarım.
 • (bkz: pkk içindeki derin yapılanma)

  bütünüyle sansasyonel ve provokatif eylemlerin tamamını bu yapı gerçekleştiriyor.

  kimlerin güdümünde olduğu nuamma. dış güçler, öcalan, kandil herhangi biri olabilir.

  devletin gündemi bu kadar yoğun ve stresliyken bir kürt aydın öldürelim diyecek bir devlet yapılanması yoktur.

  kürt hareketini destekleyenler şu 90'lar jargonunu bırakın artık. özeleştirinizi yapın.
 • arabadan inenlerin pkklı olduğunu şıp diye anlayan kitledir, külyutmazlar sizi!
 • aptal, kör,sagir kitle. #56560831

  not: bu arada yukarıda ki entry ler de, tahir elçi'nin kapısında iti hatta sıçtığı bok olmayacaklar kendisi için it demiş ya oda ayrı bir dram kendileri için. zihniyetinizi cibiliyetinizi sizin.
 • sığ beyinli kitledir düşünemeyendir. yıllarca taraflı medyayı izlemekten beynindeki örümcek ağı genişlemiştir.
 • sadece ruhunu değil beynini de savaş hükümetine satmış olan kitledir.
  geriye satacak neyiniz kaldığını söylemeye gerek yok, ama sabırsızlanmayın onu da alacak nasılsa yüce hükümdarınız. biz herhangi bir organınıza talip değiliz.
 • iki tane dezenformatif bilginin hızlıca yayılmaya çabalarının ürünüdür.
  ilki, olayın çatışma olduğu ve tahir elçi'nin çatışma esnasında öldürüldüğü.
  ikincisi; olayı pkk'nin yaptığı. cumhurbaskani'ndan, bakanın'a, leş gazetecisinden, medyatik aktrollleri'ne kadar hemen hemen herkes satir aralarinda pkk saldirisi algisi yaratmaya ilk andan beri baslamisti zaten.
 • kendisini über-stratejisyen zanneden ve tanrısal öngörüsüyle her olayı devlete mal eden terör örgütü yandaşı orospu çocuklarına dert olmuş kitledir.
 • orospu çocuğu veya gerizekalı değildir, bilemeyiz.
  bir insanı orospu çocuğu diye aşağılayan kişi mesela yüzüme söylese bunu, yüzünü dağıtırım faşist diye.

  ortada şöyle bir gerçek var ki, kürtçülerin her 10 yalanından 9'u iki gün geçmeden açığa çıkıyor günümüzde. neden? çünkü 90'ların ezberleriyle konuşuyorlar.
  yemin ederim bir olay karşısında "jitem yapmıştır kesin" diyenini gördüm.

  yani bu kadar emir, komuta, yetki, standartlar, prosedürler, teknolojik takip ve bir gelenek sahibi silahlı kuvvetlerin derin yapılanmaya girebileceğini hayal ediyor, kafa basıyor (ki olabilir de böyle bir şey)

  ama çapulculuğun bir adım ötesinde yaşayan başıbozuk pkk'nin tek parça, tek bayrak olduğunu sanıyor. şu anda objektif gözle söylüyorum ki gördüğüm en cahil kesim kürtçüler, ve oldukça tehlikeli bunlar. 90'ların ülkücüleri felan ne organize, ne bu kadar silahlıydı. bunlardan memleketi allah korusun ne diyelim.