şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: palu) ailesinin suçlarını üstlerine atmaya çalıştıkları aile. kendileri de sütten çıkmış ak kaşık değiller ancak cinayetle ilgileri olduklarını sanmıyorum.(bkz: palu ailesi)
  • üzerlerine atılı bir kriminal suç yoktur. hatta işledikleri herhangi bir suç yoktur. sadece torunlarını alamadıkları için yaşadıkları vicdan azabı söz konusudur ki bunu çekmek zorunda da değildirler... zira anne sağ iken torunu almak legal olarak imkan dışıdır.
  • (bkz: palu ailesi) tarafından herkese para dağıttıkları söyleniyor..

yarin kartın son günü tahnal ailesi acil bana ulaşın..
  • çok tehlikeli bir ailedir.
  • espri kasacağım diye milletin ismini kriminalize etmeye çalışan tiplerin toplandığı başlıkta adı geçen ailedir.

çocuklarından biri öldürülmüş, torunları(yeğenleri) istismara uğramış, işkence görmüş, biri de zaten katledilmiş.

siktirin gidin şimdi. salaklar!
  • palu ailesi'yle beraber sürekli gündemde olan aile. palu ailesi'nin sürekli korktuğu ailedir. korkularının sebebi, meryem'le evli olan oğulları ahmet'in öldürülmesi ve bu cinayetin tek bilinen kanıtlanmış ve cezasının çekildiği cinayet olmasıdır.

palu ailesi sürekli surette bu tanhal ailesinin kendilerini öldüreceğini düşünmektedir. çocuklarını kaçıracağını ve onları öldüreceğini düşünmektedir. mahalleliye para vererek onları takip ettirdiğini ve büyü yaptığını düşünmektedir.

palu ailesine göre palu ailesinin kurtarıcı mesih tuncer efendi önderliğinde kurtuluşları mümkündür, diğer türlü tanhal ailesinin eline düştüklerinde işkencelere maruz kalacaklardır.
  • islamcilat icin israil ne ise yariyorsa palu aliesi de tanhal ailesini oyle kullanmaktadir.
  • detaylı bir sorgudan geçirilmesi gereken aile. masum olduklarını düşünmüyorum ; (bkz: #85461393)