şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aşağıdaki entryde yazılanlar doğruysa kriminal durumlar sözkonusu.

  (bkz: #71436134)
 • eksi itirafda kullandığı fotoğrafların kendisine ait olmadığını anlayıp, fotoğrafları araştırınca dr engin kavak'in hesabına ulaştım. aramızda şöyle bir yazışma geçti ve daha sonra instagram hesabından bu şahıs yanı mert mercan adına dava açtığını öğrendim. bu arada mert mercan gerçek ismi değil, engin kavak'in actigi dava sonucunda gercek ismi ortaya çıkacak .bahsettiğim konuşma:

  https://hizliresim.com/d785oq

  https://hizliresim.com/gypy47

  https://hizliresim.com/8npgoq

  https://hizliresim.com/zomdqa

  https://hizliresim.com/6yr20l

  yaptığı sahtekarliklarla ilgili detaylar için: #71436134
 • kendisini tanımam etmem. şu meşhur ekşi itiraftaki entry sinin üzerine aramızda aşağıdaki gibi bir yazışma geçmiştir.

  mesaj1
  mesaj2

  yazışmada bana söylediği gerekçe doğru mu yalan mı bilemem, entry sahibi yazarlar durumu açıklığa kavuşturabilir belki ama cerrah olduğunu iddia eden bir insanın böyle şeylere tenezzül etmesini kafam almamıştı.

  ekşi itiraf entry sinde paylaştığı fotoğrafların ait olduğu kişi pratisyen hekim engin kavak, kendisi ise kalp cerrahı olduğunu her nefes alışında vurgulamış sözlükte. nerden bakılsa tutarsızlık. umarım kimseye maddi manevi zarar vermemiştir.
 • abi entryler arasında gezdim de, bir adam hiç mi futbol başlığına bir şey yazmaz. hani sevmiyorum diye bile birşey yazmamış. içeriğe de bakınca entellik kasmak için yazılmış düzinelerce entry bulunmakta. yazılanlara da bakılırsa haklı olduğumu düşünüyorum. adli vaka olduğu için bir şey diyemeyeceğim ama.
 • kendisine günün anlam ve önemine binaen şu şarkıyı göndermek istediğim yazar.

  ahmet kaya - başım belada
 • yazılanlardan kimlik hırsızı bir şizofren olduğu anlaşılan şahıs. şaka gibi. sözlüğün daha temiz ve de güvenilir bir yer olması için böylelerinin deşifre edilip, gerekenin yapılması şart.
 • anlaşılan olmadığı biri gibi davranan yazar, dikkat edilmeli.
 • adam şaka maka çok bomba ya. yarıldım gülmekten. 64 entirisinin hepsini okudum, buram buram yapaylık, kurgu kokuyor mk.
  yani adam belli ki; böyle düşüyor diyerekten kendine bir profil çizmiş. entirilerinden okuduğum kadarıyla

  -ateist, evrimci.
  -kedi babası.
  -doktor, üstelik cerrah..yani hem doktor hem cerrah adam, tabi cerrah olmak daha bir cool *
  - aşk adamı, romantik.
  - yardımsever
  - ayda 15-20 k arası geliri var. *
  ....

  abi bu kadar proje bir çalışma yapmasaydın ya, hani sadece pratisyen hekim olmak neyine yetmiyordu. böyle cok bariz olmus şimdi. *
 • gerçek bir cerrahın kimliğini çalmaya nasıl cesaret edebildiğini merak ettiğim yazar.
 • yaptığı profil çalışmasıyla gençlere ışık tutan bir şovalye. demek işler böyle yürüyor. boşuna o kadar uğraşıyoruz desene. ama benim şansım hiç yok be. kendi profilimden tiskiniyorum ben. kim ne yapsın beni asdfgh